Патриоточка• 28 февраля 2023
Как можно отправить ребенка 13 лет в лагерь с англ яз?
Например слышала,что ребенка можно отправить в какую то семью англоговорящую .
Патриоточка
• 28 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А вы не боитесь в семью? Почему не просто в лагерь,
Можно просто лагерь . Как его найти проверенный ?
Патриоточка
• 28 февраля 2023
Ответ дляМона Лиза
Найти лагерь, заплатить деньги.
Я готова заплатить ,но знаете что то проверенное ?
Скелет дыни• 28 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Через агентство.
Мать драконов• 28 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
British Camp
Куплю орехи• 28 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Я к Study.ua присматриваюсь, хвалят их программы
Спробуйте подати заявку і поспілкуватися з менеджером.
Супроводжуючі в табір працівники віком 22-25 років. Зі слів менеджера пед освіта у персоналу не обов´язкова, підбирають, щоб дітей любили. Переважно це випускники англійської філології. Як на мене вік далекий від любові до 24/7 з чужими дітьми.
На запитання про медичні нюанси, що робитимуть, якщо дитині погано. Є медсестра. Чи володіє вона мовою країни, щоб супроводжувати у разі необхідності до лікарні, відповідь ні.
Якщо матиме місце булінг серед дітей, як розрулюють дивна відповідь: у нас такого не буває.
Не поливаю їх болотом. Та за майже 800 євро у тиждень заняття з випускниками укр вузу спец. англійська філологія і декілька занять з нейтівами?? на запитання як підбирають нейтівів відповідь розпливчаста. Ну така собі перспектива. Лише якщо у батьків достатній дохід, щоб у час війни оплатити за 2 тижні 1600 євро за, мабуть, весело проведений час для чада.
Патриоточка
• 28 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Спасибо
Куплю орехи• 28 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Спасибо
Це моя суб´єктивна думка як мами, після однієї розмови з менеджером. Подайте заявку, вам зателефонують.
Головне серед потоку як все гарно вміти задати запитання, які вас цікавлять.
Дитині, можливо, все сподобається.
Все же інша країна, однолітки, нові знайомства.
Та батьки мають розуміти, що це швидше гарне проведення часу, і сміна обстановки, а не вивчення мови. Діти з України їдуть.
Дитині, можливо, все сподобається.
Патриоточка
• 28 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Дитині, можливо, все сподобається.
Уже подала
Патриоточка
• 28 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Дитині, можливо, все сподобається.
Мы не проживаем в Украине
Куплю орехи• 28 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Мы не проживаем в Украине
Ооо ну тоді советчица вам не порадить. Шукайте пропозиції в країні проживання. В місцевій школі поцікавтеся програмами обміну. Це куди ефективніше табору.
Куплю орехи• 28 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Уже подала
Тут на порадниці є декілька тем про них. В пошуку забийте. По відгуках десь так як я думала)
Дякую_аж_підскакую• 28 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Мой сын 3 раза ездил в англо.яз.лагерь Стади юа. Понравилось
Дякую_аж_підскакую• 28 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Сразу напишу ребенок не проживает в Украине
В Стади юа есть англ.лагеря в Англии, в дпугисх странах не интересовалась