АБВГДэшница• 01 марта 2023
Як покласти гроші з України на польську карту?
Добрий день! Потрібно покласти гроші на карту польського банку. Думала, що можна через банк - даю гривні, вони покладуть, а людина там зніме злоті зі своєї картки. Зайшла щойно у відділення Ощадбанку, кажуть, що це неможливо 🙄 Можливо, хтось знає спосіб?
Не будь КакСвета• 01 марта 2023
У человека в Польше есть карта украинского банка?
Пересылайте на нее грн, а в Польше он снимет злотые в банкомате.
мистерЛяпсус• 01 марта 2023
Зараз переказ валюти заборонений. Або везіть фізично, або шукайте знайомих в Польщі з Укр і польською картками. Ви їм гривню, а вони злоті кому Вам треба
Лукава Кішка• 01 марта 2023
Можна, якщо сума невелика, перерахувати зі своєго рахунку укр.банка на рахунок польського. Але якщо там не ваш родич, то може потім бути нарахований податок в польському банку. Через SWIFT