Непогодка• 01 марта 2023

2роки мінімум зі свекрухою важкохворою, без права їй виїхати

Ви б ризикнули забрати хвору свекруху по прогаммі для біженців на 2 роки(якщо звісно вона протягне) якщо з нею не дуже вдалі стосунки (вона не погана, але така калсична тривожна, якось займає собою весь простір, мені дуже важко в її присутності).
Права виїзду з країни у неї не буде, по місту пересуватися лише на авто, обмеження по людним місцям. Я в шоці від перспектив якщо чесно.
Розглядаю свій відїзд до іншої країни тимчасово (на місяць-два), в ідеалі до України.
Справа в тому що якщо вона зголоситься приїхати, то це 100% биття горшків, якщо ні — мене звинувачуватимуть в перешкоджанні лікування.
Я хочу розлучення, бо це не перша схожа ситуація і я задовбалась (((
Цікаво чи я дуже погана людина, чи можна мені себе обрати чи треба тягнути це заради чоловіка і дітей…
So_so• 01 марта 2023
Я вообще ничего не поняла.

Кондуктор троллейбуса• 01 марта 2023
Если хотите развестись - то это уже не Ваша проблема
Пирожкиня• 01 марта 2023
Ничего не понятно, но очень интересно
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 марта 2023
Ответ дляSo_so
Я вообще ничего не поняла.
+. Куди їхати, звідки, для чого, які горшки
Ширли-Мырли• 01 марта 2023
Пусть муж с вами едет, как сопровождающий матери, и сам всем занимается.
Пропеллер на 6 персон• 01 марта 2023
не понятно, попробуйте еще раз
Секретница• 01 марта 2023
Конечно выбирайте себя.Согласитесь жить со свекровью,пожалеете 100%, ещё и тяжелобольной.
Распутница• 01 марта 2023
Якщо почати читати з останнього рядка, то може і зрозуміло питання))
А куди виїжджаєте ?! До України?? А де Ви ?
Нічого не зрозуміло 🤷
АнтиТроль• 01 марта 2023
У Ваших обставинах я б обрала себе. Не зрозуміло, при чому тут діти, і що заради них треба робити. Не розлучатись? Ну то ж вже інша історія.
Як показує життя, діти виростають і живуть своїми інтересами.

Белоснежко• 01 марта 2023
В концлагере жить будете ?
Вишневий цвіт• 01 марта 2023
Если кто-то что-то понял, переведите. Тогда может что-то можно будет и посоветовать.
Найщасливіша• 01 марта 2023
ніяких свекрух, та ще й важкохворих
найміть їй доглядальницю
Грабля• 01 марта 2023
Кто везёт, на том и едут.
Я на все говорю «нет», что некомфортно мне лично. В итоге у меня имидж «просить бесполезно»
Та_шо_ж_таке• 01 марта 2023
що значить ’перешкоджанні лікування’? она уже лечится?
СтелькаОТединицы• 01 марта 2023
Не пост, а поток мыслей человека, которы сам не знает что у него.
Автор. Хотите совета, без завуалированости напишите. Гарантирую топ тему
Выручалка• 01 марта 2023
Никогда бы не пожертвовала собой ради какой то свекрови.
Все возможно• 01 марта 2023
Напевно США, де свекруха хоче лікуватись по страхівці, і її там треба буде всюди возити, бо транспорту громадського немає, розважати, з нею жити
КараПузовна• 01 марта 2023
Ответ дляSo_so
Я вообще ничего не поняла.
+100. По ходу свекруха якийсь агресивний маньяк і їй заборонено бути в людних місцях
Царевна в уггах• 01 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
Ви давно були в сусідніх європейських країнах, де купа сіл без громадського транспорту, а якщо пощастить він буде ходити 2-4 рази на день.
Тому так, весь тягар по пересуванню свекрухи буде на авторові (чи хто там не працює в сім´ї).

До речі, автор, а ви працюєте?

Библиотекарь• 01 марта 2023
первый раз, когда я согласна сразу со всеми. Непонятно ни хрена
КараПузовна• 01 марта 2023
Ответ дляЦаревна в уггах

До речі, автор, а ви працюєте?
Обмеження щодо людних місць у автора написано окремим пунктом від необхідності її усюди возити.
Колдунья-вещунья• 01 марта 2023
Нічого не зрозуміло, але обирати тут треба себе.
Царевна в уггах• 01 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Может это эссе искусственного интеллекта? 🤔
Колдунья-вещунья• 01 марта 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Занадто безграмотно для АІ. Може, це сама свекруха писала?
ЯНаПэПэ• 01 марта 2023
Если дело к разводу , то зачем ее тянуть ?
Курочка• 01 марта 2023
Автор вам то 100% не треба. У вас є діти, займайтеся їх здоров´ям. А в свекрухі є діти, то її здоров´я їх клопіт. Подбайте про себе. Може бути таке, що крім вас ніхто не подумає про дітей та їх потреби((
Сама не знаю• 01 марта 2023
Ответ дляЦаревна в уггах

До речі, автор, а ви працюєте?
А куда свекровь надо все время передвигать ?
автор Непогодка • 01 марта 2023
Ответ дляСекретница
Дякую
автор Непогодка • 01 марта 2023
Ответ дляАнтиТроль
Так, я не знаю що робити з дітьми. Як з ними щоб не зашкодити, але мені не дуже добре від думки про життя зі свекрухою та її важким діагнозом.
автор Непогодка • 01 марта 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я в такому випадку проходж повз і не клментую. Навіщо насміхатися, зрозуміло що писалось в стресі
Деякі дівчата все зрозуміли, дякую їм