Глас_Народа• 01 марта 2023
Суха шкіра обличчя, фізіогель
Дівчатка, який обрати голубий чи червоний? Не можу зрозуміти який обрати. Допоможіть
очки_ннадо• 01 марта 2023
Не знаю як рожевий, а блакитний, то капець. Жир жирний, я б уже перетерпіла, але він нічим не допоміг. Мучилась з ним, шкіра все одно суха, так щей шкіру пекло від нього. Може зпровокувати висипи.
Хоча все індивідуально. Багатьом він подобається.
Жерица ночи• 01 марта 2023
Так, мені призначав косметолог, була пересушена шкіра, подразнена після кислот. То на завершальному етапі відновлення користувалася вже ним. Сподобався.
Глас_Народа
• 01 марта 2023
Ответ дляЖерица ночи
Дякую) в мене теж дуже суха. Не можу зрозуміти чим вони відрізняються
В каждой бочке...• 01 марта 2023
Физиогель полная хрень, не помогает..еще и неудобный, без дозатора, не мылится...это просто был мой кошмар. Выкинула деньги
Патриотка• 01 марта 2023
Автор, у мене суха, зневоднена шкіра. Вже не один рік користуюсь фізіогелем - влітку рожевий, зима - синій. Але однак, після нанесення, часто відчувала стягнутість і сухість, хоч при торканні обличчя наявність крему гарно відчувалась
Почитала тут недавню тему про засоби догляду, замовила для вмивання лореаль і авене зволожуючий - значно кращі відчуття. Після вмивання немає неприємних відчуттів, а крем гарно зволожує.
Флюорография гуся• 01 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Попробуйте CeraVe. Он с керамидами. У меня обезвожженая кожа с нарушеным липидным барьером и этот крем отлично меня выручает.
УжеВотДа• 01 марта 2023
Користуюсь кремом синім давно, мені подобається. Авен теж недавно купила, теж сподобався, наче трохи навіть менше жирного блиску. А от сходила до дерматолога з розацеа, то питала чим користуюся, то про фізіогель похвалила, сказала використовувати його далі. Я так зрозуміла, там склад непоганий.
Ужгород• 01 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Купите ещё зелёную умывалку цераве. Моя любовь. Сухая чувствительная кожа говорит спасибо.
Глас_Народа
• 02 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Який саме?
Флюорография гуся• 02 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Який саме?
У меня дневной с спф 50. Там правильный состав, нужная концентрация керамидов и есть спф. Крем отличный - не выбеливает, слизистую глаз не раздражает, кожа в течении для чувствует себя прекрасно. Можно взять и без спф, но мне именно такой вариант очень удобен, чтоб не наслаивать друг на друга крема.
Глас_Народа
• 02 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Я незнаю, що таке спф(
Флюорография гуся• 02 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Я незнаю, що таке спф(
Солнцезащитный фильтр, защищающий от пигментации и Светостарения.
Глас_Народа
• 02 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую. Ви така розумна) Гарного вам дня!
очки_ннадо• 02 марта 2023
Ответ дляУжеВотДа
Підкажіть будь ласка, а хто виробник у блакитного фізіогелю?
Бо в мене з ним не склалося. Думаю може підробка у мене.
УжеВотДа• 02 марта 2023
Написано Тайланд, але ж всі ми різні, шкіра різна, комусь підійшло, а комусь ні....
УжеВотДа• 02 марта 2023
Ответ дляочки_ннадо
очки_ннадо• 02 марта 2023
Ответ дляУжеВотДа
В мене теж Тайланд.
Значить просто не підходить мені.
Дякую.
Значить просто не підходить мені.
Дякую.
Глас_Народа
• 02 марта 2023
Ответ дляочки_ннадо
В мене теж Тайланд.
Значить просто не підходить мені.
Дякую.
Значить просто не підходить мені.
Дякую.
Не хочете продати?
Глас_Народа
• 02 марта 2023
Ответ дляочки_ннадо
В мене теж Тайланд.
Значить просто не підходить мені.
Дякую.
Значить просто не підходить мені.
Дякую.
Я б забрала аби недорого
очки_ннадо• 02 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Не хочете продати?
Ні, бо я їм ного тепер мажу.) Щоб добро не пропалало.
очки_ннадо• 02 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Я б забрала аби недорого
Я замовляла перед Новим роким, а аптеці 911, там якраз знижка була.
Ви пошукайте може десь буде дешевше.