Голубая устрица• 02 марта 2023
Професійна гігієна ротової порожнини- хто робив, це боляче?
Хвилююся трохи )))
Куколка-мяуколка• 02 марта 2023
Неприємно. Раніше робили ультразвукову чистку ,- все ок, а минулого разу було якесь ейрфлоу з содою, так мені дуже не сподобалося: дуже підвищилася чуттєвість зубів, було боляче і від холодного гарячого, і солодкого/кислого більше тижня
Я в дамках• 02 марта 2023
Еирфлоу небольно. Если камня много - то ультразвуком неприятно. Говорят некоторые просят анестезию, но я делала без, так как камня было мало.
Бармалеина• 02 марта 2023
Вчора була на цій процедурі. Роблю щороку вже 18років підряд. Отримую задоволення від процедури- не боляче абсолютно, вчора мало не заснула під час процесу. Найприємніша процедура у стоматолога! Але!!!! Це дуже індивідуально, бо подрузі боляче і неприємно.. У нас один лікар.
Бармалеина• 02 марта 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Якщо каміння на зубах запущене то боляче, а так то ні
Теж так думаю.
Бармалеина• 02 марта 2023
Автор, Вам дуже сподобаються свої відчуття після процедури, на наступну вже будете чекати!