Голубая устрица• 02 марта 2023

Професійна гігієна ротової порожнини- хто робив, це боляче?

Хвилююся трохи )))
АлывердЫ• 02 марта 2023
Неприятно, но норм
АлывердЫ• 02 марта 2023
Но мне долго делали, 3 часа
автор Голубая устрица • 02 марта 2023
Ответ дляАлывердЫ
Неприятно, но норм
Без анестезії?
АлывердЫ• 02 марта 2023
Ответ дляГолубая устрица
Без анестезії?
Без, вроде.. уже не помню
ХуАнита• 02 марта 2023
Мне было больно.
Админы, Ник оскорбительный.
Grekovna• 02 марта 2023
По болі залежить від спеціаліста. Я до різних попадала. Частіше не боляче. Анестезію можна попросити.
ЛюблюДевчонок• 02 марта 2023
Якщо каміння на зубах запущене то боляче, а так то ні
Куколка-мяуколка• 02 марта 2023
Неприємно. Раніше робили ультразвукову чистку ,- все ок, а минулого разу було якесь ейрфлоу з содою, так мені дуже не сподобалося: дуже підвищилася чуттєвість зубів, було боляче і від холодного гарячого, і солодкого/кислого більше тижня
Капризуля• 02 марта 2023
А что входит в процедуру? Скиньте ссылку плиз
Я в дамках• 02 марта 2023
Еирфлоу небольно. Если камня много - то ультразвуком неприятно. Говорят некоторые просят анестезию, но я делала без, так как камня было мало.
Бармалеина• 02 марта 2023
Вчора була на цій процедурі. Роблю щороку вже 18років підряд. Отримую задоволення від процедури- не боляче абсолютно, вчора мало не заснула під час процесу. Найприємніша процедура у стоматолога! Але!!!! Це дуже індивідуально, бо подрузі боляче і неприємно.. У нас один лікар.
Бармалеина• 02 марта 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Теж так думаю.
Бармалеина• 02 марта 2023
Автор, Вам дуже сподобаються свої відчуття після процедури, на наступну вже будете чекати!