Цветов Мне срочно• 02 марта 2023

Очень болит и опухла губа от герпеса

Уже 2 раз вылез на одном и том же месте. Пузырек треснул. Я пила таблетки и мазь дорогая. Сегодня губа начала опухать вверху и очень сильно болит. Что делать?
Так точно!• 02 марта 2023
я мажу маслом чайного дерева , очень часто за день , хорошо притушает
Белоснежко• 02 марта 2023
мені ацикловір допомагає, не знаю що пили ви
Стопясят раз обсуждала• 02 марта 2023
Нічого кращого за ацикловір всередину і ззовні для мене немає.
Irina898989• 02 марта 2023
КОРВАЛОЛ мазать каждые 40-50мин и за 3 дня полностью сойдёт
D.e.l.e.t.e• 02 марта 2023
Пенцикловир и пройдет
Гу го гу го гу• 02 марта 2023
Ответ дляТак точно!
я також користуюсь маслом тільки лимонним, якщо з самого початку мастити 4 рази на день то воно присушить одразу і вже піде загоєння ( тобто на тиждень та краса не затягнеться )
Курочка• 02 марта 2023
Ще потрібно піднімати імунітет. Комплекс вітамінів
Каяспер• 02 марта 2023
В мене теж герпес недавно виліз на губі. Берете таблетку стрептоциду, товчете її до пилюки і присипаєте губи. Він там якщо обсохне, то легко розмочується потім. Для мягкости можу намазати герпевіром, почекати, промокнути салфеткою і потім стрептоцидом.
А вообще тільки починає чесатись то притрушуєте стрептоцидом, то воно губу не рознесе. Якщо прозіваєте, то тоді лікуєте як написала вище
Каяспер• 02 марта 2023
Спиртом ні в якому разі не прижигаєте
Вилами по воде• 02 марта 2023
Є помада від Біокон та інших брендів у аптеках саме від герпесу. Супер дієва. Раджу.
А ще на початку хвороби, якщо ви не йдете на люди, то можна метиленовим синім водним розчином намазати - набагато швидше проходе (перед тим, як відкрити флакон, вдягніть гумові рукавички і відкривайте над умивальником, бо буде все синє. А якщо все ж таки розляпалось по руках чи на поверхні, гарно відмивається ополіскувачем для посудомийних машин або любий тонік з гліколівою кислотою)
Скорішого одужання!
автор Цветов Мне срочно • 04 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Скорішого одужання!
Дякую 😊