ДелиВерка• Изменено 02 марта 2023
як буде українською "встроенное видео на сайте"?
явно ж не вбудоване?
ДелиВерка
• 02 марта 2023
Ответ дляБез образів
Змонтоване відео на сайті
вмонтоване мабуть..
Без образів• 02 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
вмонтоване мабуть..
Приклади
У корпус телефона вмонтовані мікрофон і гучномовець
Складнішою формою змонтованих відео є дипфейки.
СкрипяСердцем• 02 марта 2023
Додане відео на сайті.Якщо мова йде про відео яке додали до текстового матеріалу(статті) тощо..
ДелиВерка
• 02 марта 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Звертайтесь!
а порадьте норм перекладач? бо гугл маячню видає часто.
до повномасштабної користувалась яндекс-перекладачем, бо там завжди маса варіацій і завжди знаходила підходяще. але звісно, що видалила яндекс застосунок бо раша
БезобидныйКрокодильчик• 02 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
Не в курсі, я наче сама мову не погано знаю, і мій власний перекладач допомога, мама, викладач української мови, літератури і ділової української мови))) як щось складне я до неї