Воленс-неволенс• 17 июня в 11:54

Ваші думки про такий погляд на освіту:

Скріншоти:
Сорока-ворона• 17 июня в 11:58
Шкільні знання не визначають здатність людини до професійного росту. Вчителі гарно знають свої предмети, а заробляють по 10-15 тисяч, в той час як їхні випускники-трієчники мають потім власні бізнеси.

Без Баяна• 17 июня в 12:02
Хорошо, что у нас такого нет, потому что посмотрите сколько примеров, когда ребёнок в школе не хочет учиться, по разным причинам - рдуг, аутический спектр, проблемы в семье, говняные учителя - а потом вырастает и у него есть все шансы догнать и перегнать своих одноклассников. Я бы не списывала таких детей сразу со счетов
Мию вікна у мороз• 17 июня в 12:02
У нас это работать не будет. Вся вертикаль построена на коррупции, спсб Кучме и его порождению - украинскому олигархату. Поэтому должности занимают те, у кого есть деньги (наворованные в основном), а на них работают умники и отличники
Снегопадка• 17 июня в 12:03
Не всем быть директорами.
Не обижаюсь• 17 июня в 12:05
Восток дело тонкое, как живут, так и будут жить, ну и плевать им, что в какой-то там Украине думают об их системе)
Вмію заміряти найкраще• 17 июня в 12:06
Это что-то на высокоразвитом. Если в Украине какой-нибудь владелец салона красоты живет лучше чем научный сотрудник условный, то смысл образования теряется.
Фея_3уровень• 17 июня в 12:06
Секрет успеха Европы - там старые элиты, которые контролируют многие процессы. Например Урсула фон дер Ляєн, Фридрих Мерц - это потомственные аристократы. Там где элит нет, царит или диктатура, или ’накрасть сколько можно, потом сбежать’. Китай вырезал свою элиту, теперь изобретает свой путь, не факт что это сработает
Карусель-весель• 17 июня в 12:06
Что значит нельзя пересдать ? А на след год как у нас нмт?
Сизоока бестія• 17 июня в 12:09
Не переживайте, с нашей коррупцией нам это не светит))) Тут должности из поколения в поколение передаются и выносят с таких должностей только вперед ногами.

Seehund• 17 июня в 12:09
Ответ дляСорока-ворона
Не все.
Тётя Хрюша• 17 июня в 12:10
Це можливо. Без оцих ’перегибів’ азійських, але обдаровані діти мають отримати більше уваги і це жодним чином не означає, що всіх інших кинуть напризволяще. Ми вже бачимо елементи розділу дітей за здібностями - спеціалізовані ліцеї і таке інше. Ще доведеться ускладнити доступ до вищої освіти і дати більше уваги на професійну та середню спеціальну освіту. І отримаємо той самий Китай/Корею, але більш гармонійну і гуманну, без оцих крайнощів відкидання людини ’за борт’ за одну помилку.
автор Воленс-неволенс • 17 июня в 12:10
Ответ дляКарусель-весель
Можна і в них теж пересдати. То чувак так ідеалізував китайців в своїй голові, що навіть не перевірив що за маячню несе. :))) Ще один типовий ’експерт’.
Seehund• 17 июня в 12:12
Ответ дляВоленс-неволенс
Это как за Германию рассказывали, что если поделили после младшей школы, то все высшее образование не получить. А оказывается много путей есть.
Стервочка• 17 июня в 12:15
Ответ дляСорока-ворона
А деякі і предмета не знають, на жаль
автор Воленс-неволенс • 17 июня в 12:15
Ответ дляТётя Хрюша
Нащо ускладнювати доступ до вищої освіти? Що це дасть? Корупціонери моїм дітям освіту все одно зможуть купити, а в дітей з бідних сімей і без того купа складнощів в житті, в т.ч. і з отриманням освіти.
автор Воленс-неволенс • 17 июня в 12:17
Ответ дляСтервочка
А деякі і предмета не знають, на жаль
Це коли вже все так погано, що ніхто не хоче йти вчителем, то набирають кого-небудь з вулиці. Ще можна знати предмет, але не вміти навчити.
Стервочка• 17 июня в 12:19
Ответ дляSeehund
Мне и про Швецию такое рассказывали
Тоже на самом деле все не так
автор Воленс-неволенс • 17 июня в 12:21
Ответ дляБез Баяна
Саме так!
Ще можна згадати Сікорського - в нас в країні його вигнали з університету, бо він не мав грошей заплатити за навчання, в в іншій країні він став видатним. Бо в іншій країні зовсім інші умови були, набагато кращі і зовсім не китайські.
Тётя Хрюша• 17 июня в 12:24
Ответ дляВоленс-неволенс
Тому що зараз ми знецінюємо розум і працю людини, яка реально вчилась. Зараз ставлення до диплома про вищу освіту як до гавна. Реформа вищої освіти необхідна. А талановиті діти з бідних сімей отримають грант і прекрасну освіту і більше не будуть бідними.

Сіґеле-міґеле• 17 июня в 12:58
Ответ дляФея_3уровень
У Китая путь, который отлично работает. Уж точно не украинцам критиковать Китай.
И это, по поводу старой европейской аристократии - это вот они своим консерватизмом, недалёкостью и толерантностью погубили Европу.
Фея_3уровень• 17 июня в 13:13
Ответ дляСіґеле-міґеле
https://rus.postimees.ee/3033189/video-izmozhdenny...
Отлично работает. 12-ти часовые смены, сон прямо у конвеера, 18 рабочих смен без выходных
Хотите как в Китае? Тут на форуме постоянно кто-то страдает от того как несправедливо устроен мир с его 40-часовой рабочей неделей. Ну пусть попробуют что-то такое на китайском форуме написать - сразу снизят социальный рейтинг. А с низким социальным рейтингом там жизнь стоновиться очень не простой
В Европе ’плохо’, а в Китае ’хорошо’, вообще е*нулись
Салт• 17 июня в 13:10
Ответ дляФея_3уровень
Взагалі-то в Китаї свій шлях винайшли давно. Корені культу іспитів лежать в конфуціанстві
Фея_3уровень• 17 июня в 13:12
Ответ дляСалт
Фигачить воробьев, это тоже из конфуцианства идея?
Салт• 17 июня в 13:14
Ответ дляФея_3уровень
Яке відношення має дворічна фігня при Мао до конфуціанства, якому дві з половиною тисячі років?
Фея_3уровень• 17 июня в 13:23
Ответ дляСалт
Тому що там як була комуністична партія при Мао, так і зараз вона при владі. Партія постійно наказує якусь фігню робити, можна при цьому почепити на стіну портрет Конфуція, чому ні. Але ця прогама повністю розроблена партійними працівниками і жодним ієрогліфом не може протирічити партійній докрині. Ви впевнені що Конфуцій був комуністом?
Салт• 17 июня в 13:34
Ответ дляФея_3уровень
У Вас якась мішанина в голові з доводів.
В принципах конфуціанства, в тому числі, сувора ієрархія: старших над молодшими, вищих за рангом над нижчими. Колективне важливіше за індивідуальне.
Комуністична партія, хоч і не є релігійною або філософською структурою, теж вбудована в те колективне мислення. Диктатура або єдина партійна система - це не наслідок конфуціанства. Це по всьому світу виникає, від релігії або філософії не залежить. Але вікові принципи укладу і виховання формують свої особливості.
До речі, французська система прийому в виші, виникла після Французької революції. За принципом: всі рівні, всі мають право на освіту. Вступити легко, але жорсточайший відсів після першого курсу. Інший підхід, але так само відсів
Фея_3уровень• 17 июня в 13:55
Ответ дляСалт
Розробники тоталітарної ідеалогії можуть бути дуже розумними людьми і природньо що свою ідеологію вони будуть маскувати стародавніми філософськими ідеями, культурними традиціями та символами. Нацистка свастика також походить від стародавнього солярного символу, початкова суть якого: сонце, життя, щастя та благополуччя
Маю сечі• 17 июня в 14:15
Ответ дляСизоока бестія
Смотря где, много сфер где отлично без коррупции и кумовства обходятся
Маю сечі• 17 июня в 14:17
Ответ дляТётя Хрюша
Спеціалізовані ліцеї - це супер.
Це дає можливість здібним дітям бути з такими ж дітьми, а не скучати в звичайному класі
Маю сечі• 17 июня в 14:18
Ответ дляВоленс-неволенс
До чого бідність родини до освіти?
Якщо дитина здібна і не лінива зараз без різниці з бідної вона родини чи ні