Лика-прилипка• 03 марта 2023
Хто зараз хворіє на ковід...
Які у вас симптоми? Як переносити?
Асталависта бэйби• 03 марта 2023
Сейчас болею, но тест не делала. Симптомы: сваливаешься в штопор на недели две, температура по 40, насморк и душераздирающий кашель. Переносится очень тяжело, слабость, ничего не хочется и не интересует.
Лика-прилипка
• 03 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
ООО. Це воно в без теста. Але в мене темпи 40 не було. 38.6 один день.потім незначна, але кашель, це як страшна кара.
Карапулька• 03 марта 2023
Не знаю чем болеем. У мужа до 39.3, один раз сбивали. За 3 дня вроде норм стал, погнал работать.
Я со вчера 37,1. Только пью. Нос слегка заложен, не капала пока
Снідаю авокадо• 03 марта 2023
Без теста може бути і грип. Зробіть якщо то вам треба. Симптоми (підтверджені тестом) місяць тому: висока темпра у людини в якої іі не було з дитинства, горло, кашель сильний і швидко, слабкість, біль у попереку. На все про все 1 міс - пройшов повністю кашель.
Лика-прилипка
• 03 марта 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Грип в мене був в січні.