Цідило правди• 04 марта 2023

Есть ли волшебное средство от морщин и улучшения лица?

Или это бесполезная трата денег? Возможно есть какое-то реально действующее средство?
Червона рута• 04 марта 2023
Кремов нет, но химические пилинги и инъекции вам помогут. Я прошла курс из 6 раз BioRePeelCl3. Вот уже три месяца кожа намного моложе, морщинок мелких нет. Межбровку и лоб уколы делала.
ДлинноНожка• 04 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Скільки вам років? Яка була періодичність пілінгів?
Червона рута• 04 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
46, раз в неділю.
ДлинноНожка• 04 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
46, раз в неділю.
А він підтягує шкіру, як пишуть? Бо в мене типа «втомлений»
Червона рута• 04 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Взагалі там і 4 разів досить, це в мене все запущено було. Сестрі 52 роки, то їй 4 рази . Але все залежить від вашої шкіри. В мене вона була дрябла. В кого плотніша то 4 рази достатньо.
Червона рута• 04 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Так, підтягує і непогано. Перших два місяці взагалі все чудово , мінус 5 років точно))) Але зараз я бачу, що вже не так все гарно, як було. Ну мені і казали місяців 4-5 на моєму обличчі ця краса протримається. Я після цього , як все зійде піду на масаж.колега ходила, то теж добре контур підтягнула
автор Цідило правди • 04 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Сколько стоит курс?И как долго держится результат?
ДлинноНожка• 04 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Тобто в принципі достатньо робити взимку цей пілінг курсом, потім влітку масаж, уколи за потреби і має бути все ок?
Червона рута• 04 марта 2023
Ответ дляЦідило правди
Це в мене знайома косметолог, я купляла сама флакони, і вона мені робила. Я їй допомогла, і вона мені віддячила роботою безкоштовною. Купляла 3 флакони по 1400 грн за шт ( ціна для неї дешевша, як косметологу). Мені вона робила з 1 нанесенням, бо часто. Взагалі його раз у неділю не роблять. А рідше, але з нанесенням в два три шари.
Червона рута• 04 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Саме цей пілінг можна робити і весною, головне крем потім наносити с спф . Я так хочу, бо це я перший раз роблю таку процедуру. Поки мені подобається результат. Массаж весною пройду, десь у травні. Літом нічого не хочу робити. Чистку, масочки і досі.
ДлинноНожка• 04 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Дуже дякую!
Залетная Я тут• 04 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Для сухої тонкої шкіри не підходить цей пілінг?
Борщичок• 04 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
скільки вам років?
Заліковий троль• 04 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Поділіться масажистом, якщо в Києві
Мастер Класс• 04 марта 2023
Как дети ...
Ей Богу, по 40 лет бабам, верят в чудеса массажа для лица. Это треш

Ага и в чудо пилинг, до 40 девственная кожа видела только нивею, а теперь за 2-3 пилинга и 5 массажей хочется -10 лет

Чего ж такие безграмотные вы?
Весотехник• 04 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Как дети ...

Чего ж такие безграмотные вы?
Все хотят ЧУДА
Мастер Класс• 04 марта 2023
Ответ дляВесотехник
Все хотят ЧУДА
А надо бы хотеть мозгов
Куратор дебошей• 04 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
А надо бы хотеть мозгов
Какая вы злая и грубая, фу(((
Мастер Класс• 04 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Какая вы злая и грубая, фу(((
Ахаха. Правду никто не любит.
Куратор дебошей• 04 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Ахаха. Правду никто не любит.
Дело не в том, что любят или нет, а в том в как вы отвечаете
Мастер Класс• 05 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Я пишу правду, вы это понимаете, но всячески пытаетесь сопротивляться.