Вилами по воде• 04 марта 2023

Показуємо сніданки?

У мене будуть сирники))) для мене це недовго і вся сім´я їсть.
Віднедавна стала робити їх з манкою і дуже задоволена.
Роблю з сиру в брикетах типу "Ягтинський", "Білоцерківський", іноді всередину додаю цукати або курагу.
Роблю багато, люблю, щоб ще залишилися на потім або можу заморозити.
P.S. фото з минулого разу, сьогодні ще тільки збираюся вставати)
Davidka• 04 марта 2023
Також будуть сирники, але ще лежу) У Вас дуже гарніВ мене такі не отримуються)
автор Вилами по воде • 04 марта 2023
Ответ дляВытворунка
Автор, дуже гарні сирники!Ще жодного разу в мене таких не вийшло.Можна Ваш рецепт повністю?Буду дуже вдячна!
Напишу трохи пізніше!
автор Вилами по воде • 04 марта 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Очень красиво у вас выходить. И фото хорошие. Молодец, автор.
Давайте точный рецепт
Напишу трохи пізніше
Не пью, не курю• 04 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Стрники як в ресторані
Я не вмію сирники, млинці по через раз.
Хоча руки ніби з правильно місця. Торти в мене нічого такі, капкейки, пояничний будиночок. Все вмію. А сирники - провал
Дуже залежить від якості сиру. Якщо крупинчастий, зернистий то не вийдуть. З магазинних мені більш подобається 5% ашановський та білоцерківський.
Дуже жирний також не добре. Якщо берете домашній то хозяйки можуть додавати соду що б довго не прокисав, але в сирниках сода при нагріванні розплавляє сир, тому потрібно купувати в нормальних продавців.
Кількість борошна залежить від вогкості сиру, тому якби рецепти не завжли працюють, тут треба покладатися на досвід.
Коротче. Наче проста страва, а ціла наука.
AmazingLady• 04 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Я написала який я беру на сирники. А зернистий люблю з варенням
А я пишу про свои сырники
Быстровочка• 04 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Я вже не можу лежати, не звикла)))
Я встаю на роботу о 5 ранку, іноді о 4( рідше о 3). Тому на вихідних лежу у ліжку до 9 чи 10, бо в інші дні це розкіш для мене
Докладная• 04 марта 2023
гарні сирнички...оце вам не лінь так рано в суботу підриватись?))
Докладная• 04 марта 2023
Ответ дляTolik-e92a
Удалено администрацией...
от сырныков не поправишься, если творог нежирный.
Вы вчера выяснили, сколько тест на отцовство стоит?)
Tolik-e92a• 04 марта 2023
Ответ дляДокладная
Спасибо!) Вы сделали мое утро!))
автор Вилами по воде • 04 марта 2023
Ответ дляДокладная
Дякую!
Я - жайворонок, довго лежати не можу
Я не такая• 04 марта 2023
Ответ дляАноним Советчик
Сигарета, кофе, еще раз сигарета и еще раз кофе. Еда будет часов в 9-10, но еще не знаю, что. Или полуфабрикатные вареники с творогом, или яичница с колбасой.
Оооо! Сестра! Утром кофе плюс сигаретка плюс минут пятнадцать медитации на балконе, иначе буду кидаться на людей
РыжаяЛиса• 04 марта 2023
Ответ дляТАЗератти
не люблю солодке, в мене сирні сирники з зеленню
Мммм, нямка 😍
Мужа со сладких подсадила на соленые сырники с укропом. Теперь только такие жарю
Мааарковная• 04 марта 2023
Ещё не вставала. Для всей моей семьи лучший завтрак - это каша, разные каши, + сыр. Или омлет. По выходным пашоты с семгой на гренках или кровянка с тушеной капустой и яичницей, или яйца всмятку в идеале с красной икрой. Одно лишь сладкое на завтрак для нас неприемлемо.
Шкідлива молекула• 04 марта 2023
Як робите таку красиву форму?
Шкідлива молекула• 04 марта 2023
Я ще в ліжку, на сніданок буде омлет, в дитини млинці з нутеллою, вже спечені)
Агент Пинкертона• 04 марта 2023
Ответ дляTolik-e92a
Удалено администрацией...
В тебе ж теж є зайва вага.
Tolik-e92a• 04 марта 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
В тебе ж теж є зайва вага.
Удалено администрацией...
Чики-брык• 04 марта 2023
Якось так...
Стрекозей• 04 марта 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Як робите таку красиву форму?
Посмотрите в ютуб формирование сырников ножом. Это легко на самом деле.
тогдалия• 04 марта 2023
Чай и бутик был !
Само_достаточная• 04 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Я успела утром сгонять за салом
Совість є?
hrystia• 04 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Обвалюю в суміші борошна і манки. 1 до 1
А до самого сиру даєте борошно чи манку? 🤔
Ніколи з манкою не робила.
автор Вилами по воде • 04 марта 2023
Ответ дляhrystia
Ніколи з манкою не робила.
Так, віднедавна додаю манку, теж 1 до 1.

Раніше тільки з борошном. Але з манкою подобається більше.
Само_достаточная• 04 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Ого,про то что добавляют соду незнала,так вот почему такая хрень происходит из покупного.
автор Вилами по воде • 04 марта 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Як робите таку красиву форму?
Та якось поступово навчилася ножем. Роки сімейного життя і практики)))
автор Вилами по воде • 04 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Якось так...
Печалька.
Але завтра буде краще, ось побачите!
тяжкаялюдина• 04 марта 2023
Дети оладки, мы овсянку
автор Вилами по воде • 04 марта 2023
Ответ дляВытворунка
Ось мої писульки з пропорціями)) але там ще по-старому - з борошном, зараз додаю борошно і манку порівну таку ж кількість.
Перемішую все руками або комбайном. Роблю кульки і формую теж в борошні і манці. Для краси ще можна поважити,щоб усі були рівними.
автор Вилами по воде • 04 марта 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Давайте точный рецепт
Написала, п.88
Чаклунка-ведунка• 04 марта 2023
Ответ дляTolik-e92a
Удалено администрацией...
Ви не снідали ще? Чи поснідали маковою росинкою і тому такий ’приємний’ у спілкуванні і у ’гарному’ гуморі зранку?