Ластоноша• 05 марта 2023

Я знов сюди з їжею. Як вам такий раціон?

Для мене почався піст. Собі особисто я вирішила обмежити мясо молочку і різні шкідливі продукти. Повторю- особисто.
Відповідно раціон сімї підлаштовую щоб не стояти півдня на кухні
Вчора був пісний плов(читай-рис цибуля морква) + запекла мясо і салат з олією
На вечерю гречка, декому з молоком , декому з підливою мясо
Сьогодні вареники з квашеної капустою. Рибу запекла. Дітям- пюре і курячі відбивні(бо вареники не їдять) , салат. Для чоловіка був вибір.
Почалося- бачте він голодний. Він хоче салат з майонезом, рибу жарену щоб аж тарабанило, масо запечене- то на 1 раз, бо бачте приїдається... Я знаю шо сама винна, розгидила його, а це 2 міс як пішла на іншу роботу, і менше маю часу. Відповідно меню без витребеньок
Для мене нормально з´їсти просто картоплю відварену з часником, кропом і салат. Для чоловіка то "гарнір" давай ше котлєту зажарену...
Суп просто з крупою тож йому не йде, кусень хліба з маслом ковбасою хіба до нього..
Як відівчити від разносолів. Чи то вже нереально?
автор Ластоноша • 05 марта 2023
І раніш були у нас розходження. Він вимагає салати майонезні, то з крабовими паллчками. Лодно там пару раз в рік. Но йоду через день треба
Картопля і жарене мясо буде їсти постійно. То не приїдається. Але ж діти то теж з ним їдять
Неможливо перейти на нормальну їжу..
Белоснежко• 05 марта 2023
До чого тут піст якщо ви запекли м‘ясо?
Акукарача• 05 марта 2023
’Для мене почався піст’ Це написали Ви. ДЛЯ ВАС ПОЧАВСЯ ПІСТ!!!!!!!!!!!А чоловік і діти тут з якого боку?
Ермолайчик• 05 марта 2023
Аналогічна проблема! Отак і відучила! Спочатку були домашні голодні бунти! Потім нив, а потім звик. Зараз можу приготувати першу страву на 2 дні, гарнір намагаюся робити щодня - це швидко, салати - також. А м’ясні - на 2-3 дні. Але з вибором типу котлети та підлива. Намагаюся не купувати ковбаси. Запіканка м’ясо або відбивні на бутерброди
КапитанльнаЯ• 05 марта 2023
У Вас дуже цікава українська: ’розгидила його’. Якщо не секрет, який регіон України?
Не обижаюсь• 05 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Неможливо перейти на нормальну їжу..
Поставьте перед фактом, что вы прививаете детям здоровое питание.
Не наедается, пусть сам себе жарит. Вы на работе точно так же, как и он.
Не обижаюсь• 05 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
До чого тут піст якщо ви запекли м‘ясо?
Это мужу автора.
Н@Диете• 05 марта 2023
Вопрос не в разносолах. А в том, что взрослый работающий мужик картошечкой с салатиком не наедается.
Вы себя хотите ограничить или чтобы все ели то, что вам подходит?)
Белоснежко• 05 марта 2023
Відівчити дуже просто - не готувати, жити в своє задоволення а не ото, вареники, плов, м‘ясо, той їсть, той не їсть. Жесть.
Нас на роботі годують, щодня : біла запечена риба, або лосось, курка, або телятина, рис, овочі, фрукти.
Я регулярно беру те що запечене з собою додому, вдома роблю салат і все, зварю макарони чи кашу. Хто хоче, нехай сам напрягається/ виготовлює.
Белоснежко• 05 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Это мужу автора.
А, сорі
ротцвеники• 05 марта 2023
Мужику нужно много еды, как ни крути! Мой много ест и я сейчас готовлю себе и отдельно мужу с детьми. Вот сейчас сидит холодец топчет)
Не обижаюсь• 05 марта 2023
Ответ дляН@Диете
К рису с овощами было мясо запеченное и салат на олии.
А сегодня вареники с капустой и запеченная рыба. Разве этого мало? Чтоб наесться, обязательно нужно все жарить и заправлять майонезом?
Зоряний Шлях• 05 марта 2023
Аналогічно.Вже тиждень готую чоловіку і дитині нормальні повноцінні страви.
Сама їм овочі або кашу.Ту ж кашу що і всим на гарнір до м´яса. Ту ж картоплю що і всим запекла в духовці.
Сьогодні суп з чечевицею зварила тільки собі і голубці в яких замість м´яса гриби.Ось голубці може мої попробують.
Та легко!• 05 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Неможливо перейти на нормальну їжу..
Не нормально есть одни одни овощи, как вы написали-- картошка, чеснок и т. д.., особенно мужику. Не успеваете/не хотите готовиит, пустьсам себе готовит. Отучить сразу от разнообразия не выйдет. Да и готовить вы можете как и прежде, но сами не ешьте, раз у вас пост.
автор Ластоноша • 05 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
В супі з чечевиці шукатиме мясо, бо ненаїдається...
автор Ластоноша • 05 марта 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Полісся)
Але в мене ’западенська українська’-як каже чоловік, я сама з Львівщини
бифидобактерияЖоржик• 05 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
Де ви працюєте, що вас так годують?
Та легко!• 05 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Мужику нужен белок! Он мужик, а не козел на подножном корме. Вы путаете и смешиваете все в одну кучу и этим проблему, хотя проблемы нет, не решите.
автор Ластоноша • 05 марта 2023
Ответ дляАкукарача
Так я ж так хочу щоби не жити мені на кухні.
А дітям теж корисно від ковбаси і майонезу відмовитися
автор Ластоноша • 05 марта 2023
Ответ дляТа легко!
Розумієте, запечена риба і відварене мямо, скажімо, то є теж білок
Але чоловіку млєму подавай жарене мясо, жарене сало, жарену рибу, та й то ще добре зажарено, а ше до того майонезу в салат
Він, до речі мій салат капуста огірок кукурузка з олією поливає србі майонезом..
Та легко!• 05 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Колбаса заменяется бужениной домашней, отварным охлажденным мясом, запеченным мясом. Майонез, сметаной и маслами разными. Но это не те ограничения и разговор о ,, здоровой,, пище, которые вы в старпосте пишите. И к вашему постованию отношения не тмеет. Детям, к слову, как растущим организмам белок тоже нужен и важен. Белок, это строительный материал, важный для развития,формирования и жизни!
бифидобактерияЖоржик• 05 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Автор, харчові звички дуже важко змінити. Мій почав замислюватися над харчуванням і міняти його коли поповзла вага, з’явилось пузо + проблеми з ЖКТ. До цього одна відповідь «я голодний»
Та легко!• 05 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Мне не нужно рассказывать о том, что рыба и мясо это белок. Вы изначально смешали в кучу ваш пост, вашу лень и решение приучить всех к ,, правильному,, питанию. Изменения , если вы так хотите, должны быть постепенными, это первое. А второе, что бы не иметь конфликтов и не беситься самой, то можно ему жарить до сухой шкварки, а детям умеренно. Постепенно изменяя способ приготовления продукта и заменяя жарку на запекание.Ваш пост к ним не имеет никакого отношения, как и степень ужаривания продукта. Но это все только ваше дело .
Та легко!• 05 марта 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Голод может быть при любой форме приготовления того или иного продукта. А белок, мясо, рыба, яйца, нужны обязательно и ежедневно. Одними овощами сыт не будешь, хоть на пп, хоть без него.
Борщичок• 05 марта 2023
Ответ дляТа легко!
То прочитайте, що далі авторк писала. Вона готувала і м´ясо запечене і рибу - для дітей і чоловіка. Але чоловік не хоче запечене, а хоче жарене. Не хоче салат з олією, а хоче з майонезом.
Борщичок• 05 марта 2023
Авторе, якщо хоче - нехай сам собі готує. Більш нічого не пораджу. Бо в мене або їдять, що готую, або кожен собі сам. Зрештою, для моїх чоловіків не проблема самим собі приготувати. Але майонезів ми не їмо, як і смажену рибу.
Пацан к успеху шел• 05 марта 2023
У мене так: в мене піст, у сина дієта, чоловік любить поїсти, дочка нормальна))
Спершу подумала, шо чокнусь, а воно ні, нормально все, якшо все продумать, то можна не кожен день готувать. Але щоб чоловік все життя їв таке, як ви пишете, а тепер раз і перейшов на вінегрет - то це ви вже нафантазували, це нереально. Наваріть його м´ясного супу чи борщу і хай їсть дні 3-4. Чи варите собі гарнір пісний, а йому киньте в духовку запікатися ребра чи стегна, чи крильця - в чому проблема? І він ситий, і ви не морочитесь коло плити, і проблеми нема, і всі радісні.
В мене сьогодні всім макарони і запечені фрикадельки з індички у сметанному соусі. Собі - зрази з капустою пісні. Це на два дні, зраз ще й наморозила. До чаю: пісний крейзі кейк з вишнею неймовірний вийшов. Завтра готувати не планую. Максимум - до тефтельок підварю нового гарніру, але це не робота, я вважаю (гречку поставить - це одна хвилина або кашу в пакеті якусь)
Белоснежко• 05 марта 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Де ви працюєте, що вас так годують?
На роботі)))
Божий одуванчик• 06 марта 2023
это теперь разносол?
кусень хліба з маслом ковбасою хіба до нього..
Божий одуванчик• 06 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
ему вкусно так, как ему вкусно.
Если он любит жареное мясо, то он его и хочет.
И не понимаю, в чем проблема.
Ваш суп он готов есть, с буттербродом с колбасой.
Ну и пусть ест.