Какой был переполох. Все новостные каналы мира об этом только и говорили. Нато, большая семерка и штаты провели десятки встреч. Эксперты начали расследование.
Ну выяснили, что ракеты были производства параши, а дальше что? Расследования заглохли? Они смирились с этим и ждут новых ракет?
Ответ дляmodiin
То есть это Украина их выпустила по Польше? Бред.
Ракеты были параши. И вроде они сами признались, что чуть промахнулись
Ракеты пво выпустили по рос.ракетам, и может курс не так навели или ракеты с браком были и полетели не туда.
Никто специально в Польшу ракеты не запускал.
Ответ дляannac
Сказали, что это наше пво. Но этим сказкам не верю. Наши говорили, что по радарам четко было видно, чьи раакеты летят
Я тоже в этом уверена, не стал бы Дуда сразу наводить шорох про 5-ю статью, он тогда куда-то на совещание сразу поехал и ему сказали сказать что ракеты украинское пво.
Ответ дляtanga
Я думаю они не специально на Польшу летели, хотя все конечно может быть. Не хотят НАТО вступать в войну, вот и отмазались
Ракети і правда українські були. Ми ж не у світі рожевих поні живемо, бувають і про*оби. У нас в тому числі.
А з приводу як працюють ракети ЗРК почитайте вікіпедію чи подивіться відео на ютьюбі для чайників. Це дуже ненадійна штука і полетіти може куди завгодно. Он в Молдові регулярно українські С-300 ракети падають. Це все-таки совкова зброя, від неї не треба чекати багато.
Ответ дляДаксо
українські с-300? в Молдові? дайте джерело!?
бо с-300 якось не в ту сторону тоді Україна запустила якось...
Ответ дляir.zhuck
Зенітну ракету в принципі не можна запустити ’в будь-яку сторону’. Якщо не розбираєтеся, то чому коментуєте? Спочатку почитайте хоча б вікіпедію, тоді поговоримо.
Ответ дляДаксо
ви ржати можете скільки завгодно,
але дайте джерело, що українські с-300 падають в Молдові!
і постійно як ви пишете!
Ответ дляДаксо
В первые часы после взрыва эксперты нато сказали, что ракеты были производства россии. И продолжили выяснять, откуда они прилетели. Как потом они смогли стать украинскими?
Ответ дляСвята
дуже гарна стаття. бо хоч там і на початку написано, що це укр.ракети, але джерело і журналісти молодці, що написали і іншу думку і те, що військові експерти, що вивчали фото цих уламків ідентифікували зовсім іншу ракету.
подумайте самі, якщо визнають, що це рос.ракету, то тоді потрібно Нато якось на це відповідати і приймати міри і війну ж розпочинати. інакше накой те Нато потрібне, якщо свою країну не захищає.
а так визнали, що ракета укр. і нічого приймати не потрібно.
так легше.
тобто вони впали на мороз ))))
так легше.
тобто вони впали на мороз ))))
Айфон-e81c• 06 марта 2023
Ответ дляRubiii
Они же сказали тогда, что ракеты были наши, пво
Так,але винні все одно ж то росіяни.
Ответ дляmodiin
Вроде где-то вскользь писали, что Зеленский требовал, чтобы Украина участвовала, но отказали
також читала, що наші вимагали, щоб допустили до розслідування.
то, якщо наших (хоча б одного) не допустили до розслідування, то і говорити не має про що.
тоді 100%, що доказів не має про те, що це укр.ракети!!!
Ответ дляir.zhuck
З чого ви взяли,що наших не допустили? Я в польщі і як раз тоді по всім новинам показували,що наша делегація прибула на розслідування
Ответ дляnata.ant
ви в моєму пості слово ’якщо’ бачили чи ні!?
дайте посилання на інфо про те, що українська делегація була в Польщі на розслідуванні, будь ласка.