Гигиенишвили• 07 марта 2023
Підкажіть, чи можна зараз купити долари в банку?
Чи ще досі немає?
Гигиенишвили
• 07 марта 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Можна, але треба покласти на 3-х місячний депозит.
Дякую
Гигиенишвили
• 07 марта 2023
Ответ дляНеробименінерви
А обменник вам не подходит?
Та банк поруч, дякую
ОливьЕЖечка• 07 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Та банк поруч, дякую
Якщо є в наявності, то можна купити.
Козачка• 07 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Дякую
Заводьте знайомство з касиром, зазвичай під вечір є , інколи зранку. Потрібно моніторити, але готівка є, з власного досвіду...
Жабры жабы• 07 марта 2023
Ответ дляНеробименінерви
А обменник вам не подходит?
Мене також цікавить це питання. Чому при такій кількості обмінників у Києві, люди хочуть купити саме в банку?😳
Гигиенишвили
• 07 марта 2023
Ответ дляЖабры жабы
Я вище написала, тому що банк поруч. До обмінника треба їхати. У кожного свої причини.
ЧорноброваЯ• 07 марта 2023
Ответ дляЖабры жабы
В банках курс ниже. И вероятность, что обдурят меньше. Мне уже попадалась купюра ,которая не светилась, обнаружилось при покупке машины.