milana8505• 07 марта 2023

Девочки, у кого есть дисконтная карта в Адидас?

Девочки, у кого есть дисконтная карта в Адидас? Кто может поделиться? Спасибо!
Завжди з рушником• 07 марта 2023
Там сейчас акция - 30%
карта не действует

автор milana8505 • 07 марта 2023
Карта плюсуется, я только была в магазине!
Несу пургу• 07 марта 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Там сейчас акция - 30%
карта не действует
действует карта
Несу пургу• 07 марта 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Там сейчас акция - 30%
карта не действует
официальный магазин и интернет магазин действует, дисконт нет
Несу пургу• 07 марта 2023
Ответ дляmilana8505
написала в личку
Irina 2020• 07 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
написала в личку
Доброго дня! А можна і мені скористатись вашою дисконт картою? Завтра у доньки День народження! Можу підтвердити. А вона хоче кросівки Адідас але ціни космос... дуже буду вдячна. Напишіть будь ласка в приват
Несу пургу• 07 марта 2023
Ответ дляIrina 2020
в личку вам кинула номер тел скажите ка кассе
Завжди з рушником• 07 марта 2023
Ответ дляmilana8505
*Знижка -30% в adidas!*

Акція діє на обраний асортимент у всіх фірмових магазинах adidas та на сайті adidas.ua. Твоя знижка adidas Юніверс також діє.

У дисконт-центрах знижка -40% на обраний асортимент, акція не сумується з персональною знижкою за програмою лояльності та іншими акційними пропозиціями.
Лише з 03 березня до 06 березня 2023 року включно. Детальні умови на касах магазинів та на сайті adidas.ua.

*Нагадуємо, купити товар на сайті adidas.ua можна 24/7.*

Бажаємо приємних покупок!