Матраскин Брат• 07 марта 2023

Осветлитель в Еве, хороший этот?

Посоветуйте осветлитель для корней, в еве видела этот, не знаю как он вообще? Темно-русый возьмет?
автор Матраскин Брат • 07 марта 2023
Еще там есть отдельно порошок и окислители. Какой окислитель взять на темно-русый?

Ягодка опять• 07 марта 2023
Это жесткий осветлитель, я ним убила волосы. Возьмите Блондекс.
Ірина-51f2• 07 марта 2023
Краще не брати цей, тільки зіпсує волосся. Треба дивитись яке волосся у вас зараз і який результат ви чекаєте. Якщо темне волосся то з першого освітлення ви в блонд не вийдете, волосся буде або рижого або жовтого відтінку. Почитайте в інтернеті про колористику, фон освітлення та рівень натуральної бази і дивлячись з цього обирайте окислювач який вам потрібен(9 або 12% в залежності від бажаного результату) і звісно потім вже дивіться чи потрібен ще одне освітлення, якщо рівень остввтлення вас влаштує то треба затонувати волосся. А з матеріалів краще дивиться саме де порошок і окислювач окремо, краще замовити з мейкап професійну косметику)
Папина дочка• 07 марта 2023
Ответ дляЯгодка опять
Блондекс такий самий🤦‍♀️
Ягодка опять• 07 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Блондекс такий самий🤦‍♀️
Не знаю, він такої шкоди, як Арктік, моєму волоссю не завдав.