Olgusya• 09 марта 2023

У вайбері неможливо вимкнути сповіщення бізнес-чатів?

Шпарять рекламу, просто немає сил ((( І не можна ані заблокувати, ані вимкнути сповіщення. Видаляєш чат якогось Епіцентра – пізніше шлють знову. Мабуть, доведеться видаляти вайбер. У телеграмі жодної реклами.
5cmhybyna• 09 марта 2023
видалила сповіщення вайбера і сплю спокійно. Ця реклама задовбала

автор Olgusya • 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
чмошники (( А ще ж особливо кмітливі бізнеси шлють розсилки в смс. Там теж тільки відключати сповіщення, бо заблокувати неможливо.
5cmhybyna• 09 марта 2023
Ответ дляOlgusya
в мене там сенпертарій з 10 банків, 20 інтернет магазинів і кожна тварь щотижня нове шле
автор Olgusya • 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Як боротися з агресивним маркетингом? Куди скаржитися?
AnyaSkazka• 09 марта 2023
У мене всі бізнес-чати автоматично перенеслись в окрему групу, і там собі маринуються, я туди навіть не захожу.
5cmhybyna• 09 марта 2023
Ответ дляOlgusya
нікуди блокувати зі своєї сторони
автор Olgusya • 09 марта 2023
Ответ дляAnyaSkazka
У мене теж в окремій групі, але приходять сповіщення, які неможливо вимкнути

AnyaSkazka• 09 марта 2023
Ответ дляOlgusya
Мені не приходять сповіщення. Тільки коли зайти в ту групу, то бачу, що є непрочитані повідомлення.
Приходять від Укрпошти про мої посилки, ну це не рекламні, А персональні...
автор Olgusya • 09 марта 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Ось мої особисті контакти - там можна відключити звук, а бізнес-чати пропонує тільки закріпити вгорі або очистити. Якщо очистити, сповіщення продовжують далі приходити. Раніше можна було й блокувати бізнес-чати, і вимикати сповіщення, тепер не можна.
Не рыжая• 09 марта 2023
Мне АНЦ каждый месяц напоминают, что я давно ничего не заказывала... Сегодня опять) Не знаю, как отключить, не получается...