Смыкалка• 09 марта 2023
Як зробити на Айфоні, щоб аудіофайли безперервно грали?
Дівчата, в Айфоні в додатку Файли є папка в
Аудіофалами по 30-60 секунд. Вони зупиняються один за одним. Як зробити, щоб вони грали один за одним безперервно. Я з музикою «не дружу», ніколи не було ніяких додатків для прослуховування.
Порекомендуйте. Дякую
Кринжова баба• 09 марта 2023
Створіть плейлист в аудіоплеєрі і запустіь його
або
Купіть нормального андрюху і буд вам щастя
або
Смыкалка
• 09 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
або
Я ніколи не користувалася акдіоплеєром. Тому й питаю, який скачати аудіоплеєр? Порекомендуйте
Кринжова баба• 09 марта 2023
Ответ дляСмыкалка
В мене андрюха
Які є для огризка я незнаю
Та і по ідеї має бути якись штатний
Попробуйте притримати папку до випадання контекстного меню і подивіться чи там буде відправити в...(і шукайте там плеєр), або виділіть всі файли притримайте їх і так шукайте в меню ваш плеєр
Або знадіть плеєр і в його настройках в нього добавте аудіо
Які є для огризка я незнаю
Та і по ідеї має бути якись штатний