бювет_в_обед• 10 марта 2023

Салат на вечерю

Хто розуміється на харчуванні, редиска 5-6шт, 2 яйця, зелена цибуля, чайна ложка майонезу. Це норм як вечеря?
Магиня• 10 марта 2023
Только не майонез
Сметана , оливк масло
В танке• 10 марта 2023
Автор, якщо хочете з майонезом -зробіть домашній , це дві хвилини часу
ТигрЛьвович• 10 марта 2023
о котрій годині вечеря, що їли цілий день - ккал/бжу, яка вага у вас, яка ціль?...
ТигрЛьвович• 10 марта 2023
автор, їжте те що вам смакує, для чого себе обмежувати..ви ж через тиждень зірветесь і налупитесь все що забороняли
Ластоноша• 10 марта 2023
Редька важка на шлунок на вечір
Ластоноша• 10 марта 2023
Ответ дляВ танке
На чайну ложку, одне горобине яйце?
Ластоноша• 10 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович

Я вчора робила з плавлених сирків. Сьогодні весь день зі жвачкою
БЦАшка• 10 марта 2023
Редис, та ще і з яйцями,та ще і на вечір. Це ж залізний шлунок треба мати
ТигрЛьвович• 10 марта 2023
Ответ дляЛастоноша

загнетесь, автор, вірніше загнете здоров´я...харчуйтесь повноцінно
Ластоноша• 10 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я не автор)
Хелицера• 10 марта 2023
Это очень мало
НашлаПерепискуМужа• 10 марта 2023
Ответ дляБЦАшка
Може навпаки, здоровий? Я навіть вночі якби з´їла, то нічого б не було
Ластоноша• 10 марта 2023
Ответ дляХелицера
Это очень мало
Може автор дайкон різатиме
Хелицера• 10 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Може автор дайкон різатиме
Дайкон тоже не еда
ТигрЛьвович• 10 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Я не автор)
’автор’ можете опустити, все інше актуально
Ластоноша• 10 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Повноцінно, це як?
ТигрЛьвович• 10 марта 2023
Ответ дляЛастоноша
Повноцінно, це як?
повноцінно - це збалансовано, коли в тарілці є все - гарнір+білок (м´ясо/риба чи що смакує більше)+овочевий салат, для прикладу - правило ’тарілки’ гляньте