ДваДваВісім• 11 марта 2023
Питання про декоративного щура
Доброго всім вечора,хочу запитати і можливо,почути поради). У нашого щурика дамбо на задній лапці з‘явився натоптиш,(пододерматит)досить не маленький,як сухий мозоль,інколи тріскає,раз текла кров. Я лапку щодня мию і змащую протигрибковим кремом(ветеринар порадила)але бачу що результату немає(((. Він від цього не страждає,активний,бігає,але мене це гнітить(((. Можливо,у когось із вас був чи є пацючок і вам знайома така проблема,або хтось вилікував від цього свого пацючка.Буду вдячна за поради.
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Лесенки есть в клетке ? Если есть обшейти их тканью.
Ні немає,просто велика клітка
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
А вот наша клетка.
Вау,це справжній замок! Краса!
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
А вот наша клетка.
Щиро дякую вам за поради
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Спробуйте помазати гормональним кремом
А яким? Може в звичайній аптеці запитати
ПироженкА• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Так в звичайній аптеці,в мене була ,то такою і мазала.Спробуйте може допоможе,я своїм мажу ранки,то добре допомогає