ДваДваВісім• 11 марта 2023
Питання про декоративного щура
Доброго всім вечора,хочу запитати і можливо,почути поради). У нашого щурика дамбо на задній лапці з‘явився натоптиш,(пододерматит)досить не маленький,як сухий мозоль,інколи тріскає,раз текла кров. Я лапку щодня мию і змащую протигрибковим кремом(ветеринар порадила)але бачу що результату немає(((. Він від цього не страждає,активний,бігає,але мене це гнітить(((. Можливо,у когось із вас був чи є пацючок і вам знайома така проблема,або хтось вилікував від цього свого пацючка.Буду вдячна за поради.
ХаДиДиШь• 11 марта 2023
В нас в морського свина таке
Промивала,мазала солкосерилом
Пох
Воно знов з‘являється
Я бачу свин від того не страждає,лишила то в спокої
Просто теж кровить часом (
Промивала,мазала солкосерилом
Пох
Воно знов з‘являється
Просто теж кровить часом (
Скользкая• 11 марта 2023
Мыть не стоит,попробуйте этонием смазывать.только немного,чтоб не слизывал
Меряю от 0• 11 марта 2023
а у нашей кончик хвоста отсыхает, кровит и кака язвочки, забембались мазать, такие они болезненные это ужас, но классные конечно ничего не скажу)
Пожарник• 11 марта 2023
В подружки було вдоє щурів і у обох таке було. Не вилікувала теж вона, була у ветеринарів.
Вам би може до ратолога? Вони краще в цьому розбираються. Якщо ви з Києва то в мене контакт клініки є, там пару років назад класний ратолог був, зараз не знаю.
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляПожарник
Ох,де там),не з Києва,невелике місто,у нас один від сили два ветеринара,нерозумію від чого це з‘явилось
і миємо його і клітку 2-3рази на тиждень чистимо…
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляМеряю от 0
Це так,хворобливі,то власоїдів лікувала,бо ледь його не з‘їли,так раптово з‘явились,то чхав(,тепер це
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляСкользкая
А що це? І де купити?
Меряю от 0• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
у нас тоже и чихала и хрипеть хрюкать начала, вычитывала на форумах чем лечить, пита она антибиотик то выздоровела, уже 2 раза так, теперь этот хвост((
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляМеряю от 0
Десь читала,що роблять операцію на лапах,але я невпевнена,що воно знов не з‘явиться(
Меряю от 0• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
роблять операції і на хвостах і лапах, треба шукати ратолога, а це тільки в місто їхати треба. в нас теж немає, тільки в Київ возити.
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляМеряю от 0
Мені до Києва як до неба))я біля польського кордону)))
На перекуре• 11 марта 2023
Какой у Вас наполнитель ?
Смените на детские пеленки.
Есть ли лесенки ? Обшить их тканью.
Смените на детские пеленки.
Есть ли лесенки ? Обшить их тканью.
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Какой у Вас наполнитель ?
Смените на детские пеленки.
Есть ли лесенки ? Обшить их тканью.
Смените на детские пеленки.
Есть ли лесенки ? Обшить их тканью.
Наповнювач як для котів,наче трубочки дерев‘яні нарізані,драбинки немає,просто велика клітка.
На перекуре• 11 марта 2023
Чаше убирайте в клетке чтобы было сухо. Чтобы моча не разъедала ранки.
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Прибираєм що 2 дні
На перекуре• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Вы бы интересрвались перед тем как насыпать крысе котячий наполнитель. Крысам нельзя наполнитель с хвоей !!!
Плюс они твердые, он натирает мозоли.
Ему больше года ??? Ну Вы же читайте о крысах
Плюс они твердые, он натирает мозоли.
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Цікаво,це у всіх пацючків така проблема,чи мені так «пощастило»
На перекуре• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Прибираєм що 2 дні
Срочно убрать этот наполнитель !
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Плюс они твердые, он натирает мозоли.
Йому в червні буде рік,іншого в вет магазинах у нас немає,ще стружка є.
На перекуре• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
У всех крыс. Начинается после года. А Вы еще ускоряете этот процесс этим напонителем.
На перекуре• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Я Вам написала, у Вас уже есть проблема - мозоли, натоптиши.
Детские фланелевые пеленки.
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
А який взяти? В вет магазинах мені для гризунів тільки такий і продавали
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Детские фланелевые пеленки.
Я йорку купляю пеленки,то йому тоді теж постелю в клітку,дякую
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Хвою нельзя крысам категорически.
Скажіть,чи стане лапці краще,як перейдем на пеленки?
На перекуре• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Я Вам пишу про байковые детские пеленки.
На перекуре• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Натопташи уже останутся. Главное, чтобы не было ран.
ДваДваВісім
• 11 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Ааа,зрозуміла
На перекуре• 11 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Ааа,зрозуміла
Лесенки есть в клетке ? Если есть обшейти их тканью.