КоКоКоКоКоКо...• 12 марта 2023
Відключене електроенергії за несплату авансу ФОП
Вже немає сил боротися . Сплачую за електроенергію ФОП,сплачувала на два рахунки основний і авансовий. Коли просрочила 2 дні приїхали відключати кажу то є ж кошти на авансовому рахунку, її не можна використовувати🤯🤯
В мене питання нахрена тоді він потрібен????
Перестала вносити плату на авансовий рахунок. Сьогодні приїхали без попередження і відключи електроенергію за те що не сплатила кошти на авансовий рахунок.🤯🤯🤯🤯🤯
Що робити?
Додзвонитися по місцевим службам не реально, кол центри кажуть звертатися до місцевих органів , якийсь замкнуте поле.
Порекомендуйте як діяти в даній ситуації((((,
Що робити?