Запретный фрукт• Изменено 12 марта 2023
Дівчата, дві знамениті сукні Порадниці де купити?
Одна Массімо, це мій незакритий гештальт. Хочу, а не знаю де знайти. А інше і не знаю де купити. На початку війни дівчина хотіла себе порадувати. Де знайти його? Яка фірма?
Може хтось має і напише відгук
Весна!
Душа потребує сукні!
Може хтось має і напише відгук
Весна!
Душа потребує сукні!
Запретный фрукт
• 12 марта 2023
Ответ дляparele
Первое видела в Днепре в магазинчике товаров из Германии, но давненько уже.
А їх немає в інсті?
Не пам‘ятаєте як називався магазин?
Запретный фрукт
• 12 марта 2023
Ответ дляparele
Вряд ли они в инсте есть, название не помню. Могу зайти глянуть, он недалеко от офиса моего.
Дякую!
А скажіть де це знаходиться?
Я можливо подругу попрошу
Хоча з цими руснявими ракетами дуже боюся просити когось шастати по Дніпрі(
А скажіть де це знаходиться?
Я можливо подругу попрошу
Опля Картопля• 12 марта 2023
Кат аут суконь як на другому фото було дуже багато в Зарі в минулій колекції. Я собі теж купила на сейлі чорно білу лляну, але хочу ці вирізи зашити бо іноді в них вивалюються груди. Упс
Лама_мама• 12 марта 2023
Вторую вы носить не сможете.
Это ткань, похожа на лён и ещё в обтяжку. В ней сесть невозможно.
Тело голое, а рукав длинный - у нас нет таких погод.
Запретный фрукт
• 12 марта 2023
Ответ дляparele
Глинки 17 вроде бы. На фото в подвальчике.
Дякую
Идущаяповолнам• 12 марта 2023
Ответ дляОпля Картопля
Мне тоже Зара сразу вспомнилась, я год назад подобное изумрудное из льна купила, но с коротким рукавом, но млин, маломерит на пол размера, лежит ждет что я скину пару кг