ОченьПриятно-Царь• 13 марта 2023

Кто живёт в прифронтовых городах, как отвлекаетесь?

Как не сходите с ума? Вопрос тем, кто живёт в городах меньше 30 км от фронта
Вподобайден• 13 марта 2023
Правый берег Херсона. Удаленно работаю, дома спортом занимаюсь по Ютубу, есть животные..

Kidstaff Bot• 13 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Moco• 13 марта 2023
Как там можно отвлечься…на измене вечно
Kvito4ka-0e0e• 13 марта 2023
Живу рядом с Днепром, мне все время страшно, на успокоительных сейчас.
Magic Noir• 13 марта 2023
Сижу на Советчице в ’женских темах’, купила немного приятных мелочей- парфюм,косметика новая. Так и отвлекаюсь.
asja2017• 13 марта 2023
Запорожье, очень много работаю
Юсия• 13 марта 2023
.
Ohio• 13 марта 2023
Ответ дляKvito4ka-0e0e
З яких пір Дніпро в 30 км від лінії фронту?
Kvito4ka-0e0e• 13 марта 2023
Ответ дляOhio
Не в 30 км, но в 3ех часах езды от боевых действий

LiliaCh• 13 марта 2023
Лучше не расслабляться)) Я вот отвлеклась на выходных, вышла во двор как шарахнуло аж голова затряслась.А так прифронтовой - это не фронт. Все работает, жизнь кипит
Ohio• 13 марта 2023
Ответ дляKvito4ka-0e0e
Це 300-400 км. І ваші переживання не мають ніякого відношення до того, що відчувають ті, що живуть в 30 км. Чи ви цього зовсім не розумієте?
Ohio• 13 марта 2023
По темі, автор, хто як. Деякі ремонт роблять за пів мільйона, купляють нові меблі, кухні за 70 тисяч замовляють. Ми з чоловіком просто працюємо і живемо. Про майбутнє не думаємо. Будемо сидіти, поки ,не дай Бог , не будемо на прямому рубежі артилерійських обстрілів.
Хоча на вихідних поїду на розсадник за новими саджанцями для саду. Трошки озеленю подвір´я. Хтозна, може і полюбуюсь ще влітку.
Natamasya• 13 марта 2023
Запорожье. Много работаем, балуем детей, помогаем тем, кто на фронте. А так, все работает(кроме школ и садов), жизнь кипит.Мечтаем о море и люто ненавидим русню.

Саженцев заказали, огород будем садить
Leksy_IA• 13 марта 2023
Харків рахується?
Намагаємось жити. Коти допомагають менше нервувати))) Вони вже майже змирилися з тим, що по черзі іх тискають, гладять, на на руки беруть))) Взяли на початку зими другу кицьку, з двору нічийну забрали. Тепер два антістреси на трьох людей)
Коли прилітає, особливо інтенсивно клянемо русню.
Вчора на концерт ходили. Людей в залі багато, всі намагаються якось жити...

Але десь там глибоко - постійне напруження(((( Хоча це, можливо, й не від міста залежить, а просто від того, що війна.
ЛАЯ• 13 марта 2023
Сумы,просто отключили ’воздушная тревога’ и надеемся на Бога, что минует нас эта беда. Всёравно от судьбы не уйдешь,а прятаться нет смысла -- долетит раньше.