Shokolad55• Изменено 13 марта 2023

Как часто во время ношения брекетов делали чистку?

Мой врач рекомендует каждые 3, максимум 6 мес, интересно как у Вас. За всю жизнь я до брекетов один раз вообще делала)
Oks_kis• 13 марта 2023
Делала раз в 3-4 месяца

Solly85• 13 марта 2023
Примерно каждый второй прием, получалось как раз в 3 месяца. Но она была быстрее той, которую делают раз в год
Mirella-a• 13 марта 2023
Носила брекеты давно, 10 лет назад, чистки не делала.
автор Shokolad55 • 13 марта 2023
Ответ дляSolly85
А по цене?
Solly85• 13 марта 2023
Ответ дляShokolad55
А по цене?
Ой, обычный прием - подтяжка/замена дуги - гривен 200-300 был, с чисткой около 800-900. По-разному
M24• 13 марта 2023
Я робила чистку один раз, тому що пізніше купила іррігатор і потреба у чистці відпала. Я після кожного прийому їжі промивала і все
Alisai• 13 марта 2023
Ирригатором пользовалась каждый день. Чистка раз в 3 месяца. Все зубы целые.
Bonya_A• 13 марта 2023
Зробила до встановлення і сьогодні. Бо сьогодні я їх нарешті зняла
ПанВиктория• 13 марта 2023
Ответ дляBonya_A
Вітаю😁 я теж так хочу зняти брекети і надкусочні поломби. А тільки півтора місяці з ними. Прям вже уявляю як в лютому мені їх знімуть)
Скільки ви носили їх? І якщо не робили чистку при носінні, з зубами все норм? Ви їх чистили щіткою чи ще іррігатором? )

Bonya_A• 13 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
Рік і 3 місяці
Ірігатор, йоршики, жорстка зубна щітка, зубний порошок) все це було
З зубами все ок абсолютно)
ПанВиктория• 13 марта 2023
Ответ дляBonya_A
Рік і 3 місяці
З зубами все ок абсолютно)
Дякую за відповідь)
Сухогруз• 14 марта 2023
дочка настолько тщательно чистила зубы с брекетами - по 20 минут наверно, что ничего не пришлось чистить более. зубы были в хорошем состоянии. уже сняли их..
Сухогруз• 14 марта 2023
Ответ дляBonya_A
Рік і 3 місяці
З зубами все ок абсолютно)
да..щетки улетали постоянно)) ополаскиватели в школе еще моя использовала
автор Shokolad55 • 14 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
А хто у Вас лікар? І в мене пломби сині
ПанВиктория• 14 марта 2023
Ответ дляShokolad55
А хто у Вас лікар? І в мене пломби сині
Ну в мене в Новомосковському районі) в мене білі. Але суті не міняє) я до них звикала 27 днів😁 аж тоді я почала норм їсти, а так було все через блендер) в мене ще зуби боліли та і болять)а у вас як з цими накладками?
автор Shokolad55 • 14 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
В перший день ШОК, бо я незнала що це таке взагалі, мене ніхто не попереджав, але зараз все ок, 5й місяць ношу, я так розумію чим більше девайсів у ротовій порожнині тим кращий результат буде, бо є ще лікарі які без них працюють
ПанВиктория• 14 марта 2023
Ответ дляShokolad55
Доречі мене теж ніхто не попереджав) ні під час консультації, ні в день як поставили брекети)