Все будет, но потом• Изменено 13 марта 2023
У кого живёт или жил попугай? Помогите советом
Нужно переставить клетку с волнистыми попугайчиками очень близко к стене. Чем можно защитить стену от летящих какашек и кусочков еды? Клеить что-то на стену? Там обои. Поставить что-то, чтобы закрыть стену - не получится
Миледи• 13 марта 2023
Наш не розкидає все навколо.
Єдине - стояла клітка біля стіни в кухні, то почав гризти шпалери на стіні. І то він це робив тоді, коли випускали його політати.
Котогосподиня• 13 марта 2023
Я саме до клітки притулила картонку, між піддоном і прутьями є зазор, в якому добре тримається картонка
Стопясят раз обсуждала• 13 марта 2023
Мои попугаи на свободном выгуле, корелла в нескольких местах сожрала обои
Зачем она это делает, я не могу понять
. Так что стенку защищайте не от каках, а от клювов)
Зачем она это делает, я не могу понять
ГонУрова дівка• 13 марта 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Зачем она это делает, я не могу понять
Под обоями шпаклёвка. Мел, сепия- не, не слышали. Шпаклёвка, штукатурка- о да.
Все будет, но потом
• 13 марта 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Зачем она это делает, я не могу понять
Мои тоже обои едят. Где хоть чуточку отклеились, сразу они там) Но при выгуле следим, чтобы не грызли. Они понимают, что нельзя и начинают их грызть только когда в комнате никого нет)
Все будет, но потом
• 13 марта 2023
Ответ дляКотогосподиня
А вони не гризуть картонку? Це безпечно для них? У мене спогад з дитинства, папуга газети наївся і помер(
Стигла полуниця• 13 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
А он у вас вообще летает?
МеняАЖтрусит• 13 марта 2023
Картонка. В мене дах їхав з нею. Тільки обід, заморений, а вона давай кричати, співати як різана. І накривала і все. Вранці з 6 годин вже співала наша Маша😁 а тільки відпустиш, шукала де можна було купатися. І в борщ відкритий теж залюбки плюхатися лізла😁 оце згадую і починаю хотіти папугу 😌❤
Ашолюдискажуть• 13 марта 2023
У нас клетка была прямоугольной и с задней стороны накрыта пеленкой.
Все будет, но потом
• 13 марта 2023
Ответ дляСтигла полуниця
А он у вас вообще летает?
У меня пара. Летают, конечно
Котогосподиня• 13 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
В газеті ж друкарська фарба, то не добре для папуг. Картонку гризе тільки ззовні коли вилітає, зсередини не дістає
Можна спробувати таку сітку надіти
Стопясят раз обсуждала• 13 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Сожрала даже там, где стыков нет, абсолютно ровная стена
Стопясят раз обсуждала• 13 марта 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ой, у нас попугаи в тарелки лезут, и попробуй сгони, клюют, а волнистик еще и ругается нехорошими словами
Все будет, но потом
• 14 марта 2023
Ответ дляКотогосподиня
Можна спробувати таку сітку надіти
У мене така надіта сітка. Я ними користуюся вже 2 роки! Це така кльова штука, сміття майже немає, все всередині сітки лишається. Але вона не до самого верху закриває, тому какашки на стіну все одно летять. Як так можна какати, я не знаю
Котогосподиня• 14 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви такий просунутий утримувач папуг, що й не знаю що порадити. В мене тільки один папуга і навколо літає тільки шолуха від їжі, екскременти залишаються в клітці)))
Все будет, но потом
• 14 марта 2023
Ответ дляКотогосподиня
Коли у мене був один, самець, теж не знала що таке сміття. Він такий акуратний був. Купили йому подругу, і почалося😂 Таке враження, що в мене зграя живе)
Картонки вдома немає, тому поки що завісила задню стінку пелюшкою, як мені тут порадили. То наче їм нормально)
Котогосподиня• 14 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Скажіть, а ви їм вмикаєте лампу, щоб подовжити дію світлового дня? Щоб спати не лягали як стемніє
Все будет, но потом
• 14 марта 2023
Ответ дляКотогосподиня
Ні, спеціально не вмикаю. Вони у нас в кімнаті, ми ввечері вдома, світло горить. Лягають спати разом з нами