Черговий по кухні• 14 марта 2023
Чого всі тут пишуть що на Мейкап підробки парфумів?
🤦🏻♀️ 🙄 Не розумію цього брєду, замовила от спеціально Kilian, приніс кур‘єр на днях-оригінал по всіх ознаках, добре знаю цей аромат. Стійкість-бомба, звучить так само як той що куплений в Європі та в фірмовому бутику.
Нащо обманювати людей… начиталась тут, про те що там всі парфуми не оригінал. Не розумію нащо таке писати? 🤦🏻♀️
Я_не_аноним_100%• 14 марта 2023
Я теж не потрапляла жодного разу на підробку
Купую часто
В Європі і дьюті фрі теж купую, різниці не бачу
Купую часто
Оябунчик• 14 марта 2023
То ж всі правду писали
Може вони прийняли до уваги
А так
На вокзалі в ямі всі бренди по 250
А в них по 2-3 тис
Може вони прийняли до уваги
А так
На вокзалі в ямі всі бренди по 250
А в них по 2-3 тис
Совбез• 14 марта 2023
Купила улюблений аромат Chanel, оригінал з дьюті декілька діб тримається, з мейкапу 3 години максимум і ноти інакше розкриваються. То хто бреше?
Капризуля• 14 марта 2023
Ответ длякотопёс
я брал Версаче фреш,че то не долго запах держал ,так что лотерея
так это само качество парфюмов в последнее время херовастенькое стало. Я говорю про люкс
Диви яка я пава!• 14 марта 2023
Я двоє парфумів, але давно, років 6-7 тому там замовляла, оригінальні. А от нішу боюсь там замовляти
Я ни разу не покупала ни одного поддельного тавара ни в одном крупном онлайн-магазине. Думаю, рассказы о подделках - это как из анекдота о поддельных ёлочных игрушках.
А вот брак бывает. Прям может быть вся партия брак. И это уже зависит от порядочности продавца. Могут и морозиться при рекламации.
Диви яка я пава!• 14 марта 2023
Kilian теж дивилась перед 8 березням, мрію про принцессу, там на них знижка була ще й 4 пробників різних ароматів від Кіліан в подарунок, так хотілось, але фінанси поют романси, як то кажуть.. Ну і плюс відгуків начиталась, що може трапитись підробка
Безлім на все• 14 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Я покупала подделку в Брокард
На мейкапе продавалися шанс о тандр в туалетной воде 35 мл, когда он еще не существовпл в також об’єме
Natalifairy• 14 марта 2023
Я недорогі мамі купляла, то навіть вона сказала, що не ті, що раніше - геть не стійкі і запах слабіший.
Диви яка я пава!• 14 марта 2023
Автор, якщо Вам не складно скиньте фото вашого флакону з ріхних ракурсів, просто цікаво подивитись
Ответ дляБезлім на все
Я покупала подделку в Брокард
И Брокард признал, извинился и вернул вам деньги?
По объемам вообще не аргумент, на разные рынки разливают как угодно.
Забыла что?• 14 марта 2023
Ответ дляNatalifairy
Производитель меняет формулы. Это обычная практика.
Забыла что?• 14 марта 2023
Ответ дляNatalifairy
И вообще это из серии ’раньше деревья были выше и трава зеленее’...
Natalifairy• 14 марта 2023
Ответ дляЗабыла что?
По вашей логике подделки это вообще миф, везде оригинал, ага.
Забыла что?• 14 марта 2023
Ответ дляNatalifairy
На Мейкапе и в Брокарде оригинал. Насчет ’везде’ не могу гарантировать.
Безлім на все• 14 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Да, вернули деньги