Как_б_не_так• 15 марта 2023

Есть здесь учителя, завучи, директора школ? Вопрос к вам

Есть ли какие-то нормы по срокам выставления оценок в журнал/электр журнал? Это вообще нормально, что до конца четверти 1,5 недели а по некоторым предметам в журнале ни одной записи нет вообще?
Люблю Украину• 15 марта 2023
Де це по чвертям у нас вчаться? :)
Люблю Украину• 15 марта 2023
Нема ніяких норм, хтось виставляє вчасно, а хтось ні, бо вчителям треба і в паперовий, і в електронний, і в класрум інколи оцінки виставити. Спитайте класну керівничку, чи може вона узнати поточні оцінки.
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Вона теж не може, бо в паперовому журналі теж пусто
Панна Кота• 15 марта 2023
Зверніться до вчителя безпосередньо
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Де це по чвертям у нас вчаться? :)
В Києві. наприкінці 1 та 3 чверті ставлять ітогові оцінки за чверть ( по 2-3 тематичних)
Люблю Украину• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Не може бути такого, у всіх документація однакова. В журналі нема такої графи, як підсумкова оцінка за чверть, а він заповнюється строго за правилами.
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Так в журналі взагалі за 2023 жодної нема оцінки
Люблю Украину• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
В кінці семестру все буде. Комунікуйте напряму з вчителями або просіть комунікувати класну.
Я только за!• 15 марта 2023
У нас могут не ставитть-на ставить, а потом за предыдущие пару недель каааак нафигачить, и поди потом разберись, что там за что. Вчера, правда, по всем предметам навыставляли, т.к сегодня родительское собрание.
Мечты сбываются• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Які оцінки?
Нема поділу не четверті. Тематичні можуть стояти по різному, в залежності від календарно-тематичного планування.
Напланетянка• 15 марта 2023
У нас самая занятая - учитель информатики, ни в тимс не ставит ничего, ни в электронный журнал. Самая ответственная - по укр.мове и литературе. А еще прикольно получать оценки ночью в каникулы, например в начале января за октябрь, ОЧЕНЬ стимулирует.
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
А нащо воно мені в кінці семестру заднім числом?
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляНапланетянка
У нас тоже информатик такая
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляМечты сбываются
Які оцінки?
А оцінки всі відмінили? Навіть поточні? Чи вчителі такі до біса зайняті, що в них рука не підіймається виставити оцінки? В нас до цього навчального року був інший електронний журнал і там до останнього були оцінки за чверть. Хай навіть і тільки для контролю батьків.
Шотуткоїться?• 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Де це по чвертям у нас вчаться? :)
Ви дивна. Від того, що 2 семестри і табелі не видають, ітогове оцінювання нікуди не ділося.
Шотуткоїться?• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ні, просто тематичні. Немає за чверть,
Люблю Украину• 15 марта 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Немає в школі ніякого ітогового оцінювання, так само, як і підсумкового.
Є лише ’тематичні’ оцінки протягом всього семестру, до чвертей вони не прив´язані ніяк.
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Справа в тому, що в нас в школі є оцінювання за чверть. Як воно називається і в яку графу журналиюа ставлять ці оцінки, мені не цікаво. Але ці оцінки є в це всіх влаштовує. А моє питання зовсім інше і ви не хочете це бачити. Моя претензія до вчителів, які не виставляють оцінки в журнал взагалі. Вони з’являються дуже з запізненням( на 2-3 місяці). А це ненормально!
Люблю Украину• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Вам на ваше питання 100 разів вже відповіли, читайте уважно
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Що мені відповіли? Що це норма не виставляти оцінки протягом чверті, а потім за день до кінця виставити все? Дійсно? А що заважає робити це вчасно? Батьки доступу в школу не мають, діти оцінки не знають. Як контролювати?
Люблю Украину• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ок, продовжуйте в тому самому дусі. Успіхів.
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ви як вчитель таке пишете? Чи як завуч? То може вам зарплатню теж тільки раз на півріччя хай виплачують? Нащо частіше?
Люблю Украину• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Не вгадали.
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Не вгадали.
Директор?)))
Люблю Украину• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Директор?)))
Асфальтобетонного заводу
автор Как_б_не_так • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Асфальтобетонного заводу
Так если вы не представитель ни одной из вышеперечисленных мною категорий, зачем мне ваше мнение?
Мечты сбываются• 15 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
питайте все у завуча тоді. В нашій - 1 тиждень не перевірку письмових робіт, поточні ставлять зразу. Але у нас ел.щоденник, нема паперового.