Пуки-куки• 15 марта 2023
Де в Києві можна купити кросівки за знижками. Бажано лівий берег
Чучело-Мяучело• 15 марта 2023
В Проспекте магазин Пума- там есть скидочный стенд большой. А ещё можно поехать в Интерспорт в Дримтауне. Я через сайт Эпицентра заказывала, а там забирала - у них большой выбор.
Пуки-куки
• 15 марта 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дякую!
Меряю линейкой• 15 марта 2023
Так, в Інтерспорті зараз гарні знижки. Та ж пума дешевше, ніж в стоку пуми.
Пуки-куки
• 15 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
У 2 тисячі можна вкластися?
Меряю линейкой• 15 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
У 2 тисячі можна вкластися?
Я пуму міряла за 1700
из_под_тишка• 15 марта 2023
Подивиться ще Саукони.
В Лавині був магазин, та в інтернеті можна заказати.
Хочу на Балі• 15 марта 2023
Вчора дивилися ціни в Україні і в Польші, то в Польші без знижок дешевше, ніж в нас з «знижками»(( щось не дуже в нас ціни, а от ще у травні того року вдалося по гарних цінах з знижками купити кроссівки в нью беленс, а зараз ціна дорожча за європу набагато((
Пуки-куки
• 15 марта 2023
Ответ дляМечты сбываются
Перова, 3 - квадрат з аутлетом інтертопа
Дякую, вже купила)