Тішуся неперетішуся• 15 марта 2023
Ребенку понравился, мне норм, хорошо что это украинский продукт
Телефон Рубика• 15 марта 2023
Чудовий український мультфільм. Мені й дітям сподобався. Лісову пісню з донькою читали.
Безлім на все• 15 марта 2023
c супер і вау. я в захваті.
але трохи зіпсувало враження що пейзажі не українські. і бізонів у нас немає
Безлім на все• 15 марта 2023
до цього мій улюблений мульт був крижане сердце 1 частина.
але мавка зайняла однозначно перше місце в мойому сердці
Здесь на минутку• 15 марта 2023
Ответ дляБезлім на все
c супер і вау. я в захваті.
По-перше, є. По-друге, раніше було більше :))
Регионщица• 15 марта 2023
Ответ дляБезлім на все
c супер і вау. я в захваті.
В Асканії Новій хіба нема?))
Безлім на все• 15 марта 2023
Ответ дляРегионщица
В Асканії Новій хіба нема?))
то заповідник, там і павичі є
Брызжу ядом• 15 марта 2023
Ответ дляБезлім на все
c супер і вау. я в захваті.
Як це? Там Карпати намальовани.
Совбез• 15 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Мульт супер! Хочу ще!
Діти в захваті, дивились всією родиною
Якого віку діти?
Хлопаю ресницами• 15 марта 2023
Українці в мультику показані як не дуже розумні. Таке враження, що розраховували на расєйський прокат.
Амели на мели• 15 марта 2023
Дуже сподобалося. Я рощумію, що прискіпуватися можна багато до чого, але я орієнтуюся на емоції, які викликав продукт - і вони виключно позитивні. :) ходили великою родиною - племінники 3,5 років, мої підлітки 10-12 років, я та невістка 30+ і бабуся 66 років. Сполобалося усім!
Барабан для взрослых• 15 марта 2023
Мені іноді здавались мотиви Аватару та 5 елементу) а, ще давній мультик Долина папороті
І брати велетні, ну один в один))
А так супер, малий був у захваті
І брати велетні, ну один в один))
А так супер, малий був у захваті
Живчик-счастливчик• 15 марта 2023
Для своего бюджета отлично. Дубляж ужас, лучше бы проф актёров пригласили.
Ну и лип синк на английском, такое.
всегдаДаДа• 15 марта 2023
Ходила з синами 21 та 15 років. Усім дуже сподобався мультфільм. Навіть більше за Аватар.
PS Килина нагадала Юльку, а її охоронці братів Кличко)))
Фоточки нема• 19 марта 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я теж про Кличків подумала
Фоточки нема• 19 марта 2023
Ходила вчора з доньками 7 і 13 років, діти в захваті, молодша в кінці плакала. Мені теж сподобався