Santa-c3fa• 15 марта 2023

Зеленський чи Залужний?

Не знаю чи була тема, але цілком зрозуміло, що боротьба за президентське крісло точитиметься між цими двома кандидатами. Як вважаєте хто буде ефективніший і чому?
Оксана-004e• 15 марта 2023
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
Спасаться от того, что наруководил их любимец
автор Santa-c3fa • 15 марта 2023
Ответ дляvikat
А кто воспринимал серьёзно Зеленского?
Багато хто, він впершу чергу успішний бізнесмен, хоч і порохоботи намагались робити з нього недолугого клоуна
VivaForever• 15 марта 2023
Ответ дляvikat
А кто воспринимал серьёзно Зеленского?
До войны нет,сейчас по-другому его воспринимаю
sobacura• 15 марта 2023
Кому цілком зрозуміло і з якого дива взагалі? Хтось десь писав колись, що Залужний буде балотуватися? Зеленський також казав, що не піде на другий термін.
Решка7777• 15 марта 2023
Ответ дляLady Luck 99
Зеленский не будет больше баллотироваться в президенты, говорил об этом, Вы не слышали?
Мог передумать,
sobacura• 15 марта 2023
Ответ дляMussja
А що Порошенка не розглядаєте?
А хтось його, окрім нього самого, ще розглядає?)))))
МДТ• 15 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Що за Катя?
Письменниця, блогерка
Петрик• 15 марта 2023
Ответ дляНина____
Притула!! Сегодня как раз рейтинг доверия опубликовали, где-то в тг попался. Народ наш выберет, зуб даю. И даже не удивлюсь.
Одного комика мало, надо второго выбрать. Хотя мне Притула симпатичен, но.....
автор Santa-c3fa • 15 марта 2023
Ответ дляПетрик
Притула як людина може й не поганий, але керівного досвіду не має, глибини і системного бачення з його інтерв’ю я не побачила
fishcka• 15 марта 2023
Ответ дляLady Luck 99
побачите. якщо буде перемога до весни 24-го то він оголосить позачергові поки ейфорія у людей
fishcka• 15 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Гетьману вже краще бути на політичній пенсії
а хто тоді буде опозиція? опзж?
чи як на росії - без опозиції, всі стройними рядами в одну партію?
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Як президент Зеленський ефективний зараз, представляючи гідно інтереси України в світі. А в післявоєнний час - важливо хто буде у ВР, хто буде генпрокурором, головою СБУ.
Якщо недайбог знову не буде націоналістів у ВР з чіткою проукраїнською мілітаристською позицією (яка у них була завжди, а не з 24.02), а буде нєчто як зараз, то жоден президент нічого кардинально не змінить.
автор Santa-c3fa • 15 марта 2023
Ответ дляКатруська
Що ви вважаєте маніпуляцією?
Коли виводять з інформаційного простору популярних людей, Залужного навіть на зустрічі з Байденом не було. А таким корупціонерам як резніков малюють 50% підтримки
Zhanna*• 15 марта 2023
Залужный вообще в курсе? Что он бороться там будет/хочет? Он военный, при чем талантливый. Почему он должен талант менять на кресло президента?
Странные рассуждения, я такое видела только в рос.пабликах. Там это разгоняют, мол у нас раскол здесь, Залужный и Зеленский борятся за власть. И тут вы автор как здрасьте
lith_oops• 15 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Точно не Залужний і не Зеленський.

Чому ви вирішили, що гарний військовий = гарний президент? І він сам казав, що політична кар´єра його не цікавить
Я загалом теж проти того, щоб військовий був президентом, але ж у нашому випадку і з таким сусідом...
fishcka• 15 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Саме такі прихильники і поховають останні цифри рейтингу Петра Олексійовича
та за рейтинг треба буде у ЗСУ питати а не у нас тилових :)
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляfishcka
а хто тоді буде опозиція? опзж?
А в чому опозиційність? В яких ключових питаннях?
fishcka• 15 марта 2023
Ответ дляvikat
Я надеюсь, что появятся ещё кандидаты
мають бути, я на одну пані дуже розраховую
автор Santa-c3fa • 15 марта 2023
Ответ дляsobacura
Так вже в нас заведено хто очолює рейтинги ті і балотуються
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Ми з протоколом ознайомтесь: за яких умов на публічних зустрічах міг бути Залужний.
І ви вважаєте, що Залужний говорив би Байдену щось інше?
ЕЛЕНА 2982• 15 марта 2023
Какой с Притулы президент?(((
Такой же как с Зеленского(
lith_oops• 15 марта 2023
Ответ дляНина____
не пугайте...
автор Santa-c3fa • 15 марта 2023
Ответ дляZhanna*
Зеленський теж був бізнесменом, і талановитим, а став президентом
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляlith_oops
Якщо військова людина в часи такої масштабної і підлої війни вміє організовувати, планувати, стратегічно мислити, і є патріотом на всі 100, то саме вона і потрібна Україні. Але , думаю, що Залужний не захоче
6755346• 15 марта 2023
Ответ дляLady Luck 99
Смешно пошутили))
Он добровольно не уйдёт)
Zhanna*• 15 марта 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Только позиция Залужного ключевая для страны. Бывшая позиция Зеленского вообще на судьбу страны не влияла. Но вы упорно сунете Залужного в кресло президента. А вместо него кто будет? Кто справится также хорошо в такой период?
sobacura• 15 марта 2023
Ответ дляfishcka
Господи Боже, на яку?
Катруська• 15 марта 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Це як його виводять? Знову ці байки про конфлікт ОП з Залужним? Нащо Залужному з Байденом зустрічатись, для галочки? Він зустрічається з американськими генералами.
fishcka• 15 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
’армія, мова, віра’ проти ’просто перестать стрелять’
і вступ до ЄС і НАТО проти ’договориться посредине’.

зараз команда Зеленського ситуаційно змінила свої лозунги, але після перемоги потрібно буде відбудовувати країну, і в першу чергу змінювати законодавство і викидати з влади корупцію, в ЄС нас не візьмуть через небажання змін і ви ще побачите рекламну компанію ображених ’нам не потрібні ні ЄС ні НАТО’
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляMussja
Але ж він не хоче, бореться) Тут є багато його прихильників, зараз набіжать доказувати що він найкращий
Я думаю, у нього задача мінімум, щоб не дуже ретельно розслідували діяння. Тому і ’бореться’