Не знаю чи була тема, але цілком зрозуміло, що боротьба за президентське крісло точитиметься між цими двома кандидатами. Як вважаєте хто буде ефективніший і чому?
Ответ дляZhanna*
Только позиция Залужного ключевая для страны. Бывшая позиция Зеленского вообще на судьбу страны не влияла. Но вы упорно сунете Залужного в кресло президента. А вместо него кто будет? Кто справится также хорошо в такой период?
Я нікуди його не суну, а розмірковую. Вибори будуть після закінчення воєнного стану, а значить він може підти далі. Сирський, приміром, та багато хто, про кого ми і не знаємо
Ответ дляSangela
В мене одна надія - що хтось до нас прийде з закордонним досвідом та спробує зламати цю всі гнилу систему. Але я розумію, що у президента повинно ж бути громадянство України, тому навряд чи такий варіант (((
Я теж такої думки, одна надія на іноземне керівництво, але це нереальний сценарій(
Lusapasika• 15 марта 2023
кто вернет мне деньги или квартиру,на которую меня и 1000 семей кинули аферисты-застройщики в Ирпене(привет район Благодатный) и ни Порошенко,ни Зеленский ничерта не помогли-за того и пойду голосовать
Ответ дляSanta-c3fa
Ну так подумайте дальше. А вместо Залужного кто? Кто справится лучше? После войны думаете в нем необходимость отпадет? Ой да вряд ли. Только если Россия перестанет существовать, тогда его позиция потеряет такую важность
Lady Luck 99• 15 марта 2023
Ответ для6755346
Смешно пошутили))
Он добровольно не уйдёт)
Не знаю, за год я привыкла ему верить. Все, что он говорил, он делает
Павлик Равлик• 15 марта 2023
Так хто ж йому (Залужному) дасть балотуватися?
Ну що друзі, я Вас вітаю……
Це робиться гарно завернуто через концепцію Міністерство Оборони посилаючись на НАТО. Між першим та другим читанням законопроекту 4210 хочуть запихнути ось такий «гарний» диктатурний список норм:
⚡️Міністр оборони наділений повноваженнями щодо затвердження Положення про Генеральний штаб Збройних Сил України;
⚡️Міністр оборони подає Президенту України кандидатури офіцерів вищого військового командування для
призначення на керівні посади у Збройних Силах або їх звільнення;
⚡️Підвищення ролі Верховної Ради України у затвердженні кандидатур офіцерів на призначення на найвищі посади в ЗСУ;
🔥⚡️Визначення механізмів, які заборонятимуть військовослужбовцям, а особливо військовим керівникам, висловлювати свої коментарі стосовно внутрішньополітичних питань,а також їх участь у політичній діяльності відповідно до конституційних прав та меж військової служби;
🔥⚡️Визначення механізмів, які заборонятимуть ЧИННИМ військовослужбовцям балотуватися чи займати політичні посади будь-якого
рівня, у тому числі у Верховній Раді України;
🔥⚡️Повноваження військових
керівників включали тільки можливість дорадчої допомоги керівним органам прийняття рішення, таким як РНБО, а не здійснення функцій членів з повноцінним правом голосу, оскільки це перетворює їх на безпосередніх учасників процесу формування політики;
⚡️Скасування специфікації повноважень, відповідальності Генерального штабу Збройних Сил України протягом усього процесу планування оборони та управління ресурсами, а натомість визначати ці повноваження та обовʼязки за допомогою директив, що
видаватимуться Міноборони.
Тут все «збалансовано»
Найголовніше, це порушення конституційних прав, якщо згідно діючого законодавства в нас військовослужбовці і так позбавлені багатьох норм, що доступні громадянам то зараз це ще більш поглиблюється.
Прямо забороняється участь у виборах та висловлення публічно своєї думки стосовно внурішньополітичних процесів.
Щоб рада все ж прийняла Закон, тут дозволяється раді затверджувати кандидатури військових керівників саме через раду, ніби вона в процесі.
Тепер Увага подає цих керівників не Головнокомандувач, яким зараз є Залужний, а міністр оборони, саме президенту. ( Зараз це робить Головнокомандувач) і так, щоб ви розуміли, не Головнокомандувач формує собі команду, а міністр оборони йому формує команду, за погодженням з президентом та ВРУ, міністр цивільний, президент цивільний, Верховна рада цивільна, призначають військовому керівнику військову команду.
Друзі ми вже майже в диктатурі….
На всяк випадок:
Данна публікація написана мною як депутатом київради, а не як військовослужбовцем.
Це так щоб знову не вигнали з в/ч (с) Олександр Погребиський, депутат Київради, воїн ДШВ.
Ну що друзі, я Вас вітаю……
🔥⚡️Повноваження військових
видаватимуться Міноборони.
Тут все «збалансовано»
Друзі ми вже майже в диктатурі….
На всяк випадок:
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляfishcka
’армія, мова, віра’ проти ’просто перестать стрелять’
і вступ до ЄС і НАТО проти ’договориться посредине’.
зараз команда Зеленського ситуаційно змінила свої лозунги, але після перемоги потрібно буде відбудовувати країну, і в першу чергу змінювати законодавство і викидати з влади корупцію, в ЄС нас не візьмуть через небажання змін і ви ще побачите рекламну компанію ображених ’нам не потрібні ні ЄС ні НАТО’
А, ви з тих, хто на лозунги про армію, віру і мову ведеться, не помічаючи, що було зроблено саме ПРОТИ мілітаризації, мови, і на підтримку МП
А зараз найголовніший лозунг - ми повинні перемогти, рф має зникнути як імперія.
А не ’нам не треба перемоги, а просто щоб вони звідти пішли’, як в 2015.
Lady Luck 99• 15 марта 2023
Ответ для6755346
Сертезно? Шашликовнаелась уже?
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляfishcka
та ну, ви думаєте що при такій ненависті Зеленського розслідують неретельно? більше ста справ і жодна не дійшла до обвинувачення :)
Я думаю, що у нас як мінімум половина прокурорів досі з ’добрих’ часів, коли про розслідування щодо найголовніших паханів в системі і мови не було.
І про ненависть - дуже сумніваюсь, скоріше гидливість.
Lady Luck 99• 15 марта 2023
Ответ для6755346
Не кричать
Границы укреплять, армию не сокращать, По Чонгару вопросы без ответов до сих пор, вас не смущает?
Ну где-то соглашусь. Но неизвестно, что было бы при другом президенте
trickywicky• 15 марта 2023
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Я рада, що Вас не було 25-26 в Бучі та Ірпені
Не кричали б «задолбали»
Люди залишилися в цих містах, бо по телевізору казали, що цк безпечно
Фінал відомий всім
Тільки память у вас коротка
Не кричали б «задолбали»
Фінал відомий всім
Тільки память у вас коротка
trickywicky• 15 марта 2023
Ответ дляsobacura
Хоч не на це? )))))
Але вона вже не молода.
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляSangela
Те, що українцям хочеться собі на голову посадити саме іноземців, характерно і не ново. Вчімо історію, цінуймо патріотів не тільки після їх загибелі, тоді і не вважатимемо, що хтось зробить нам краще ззовні.
Після цієї війни буде купа достойних людей, точніше тих, що підтвердили хто вони є і ким були