Ашотакоя• 15 марта 2023
Чоловік та їжа.
Дорікнув мені ,що я його кормлю приготовленою мною їжею,а сама щось інше хрумаю,стало неприємно дуже тому що я так не роблю з чого він собі таке придумав не знаю...
Я не щуриха взагалі то , якщо щось куплю то і йому пропоную також.
Хотіла навіть спати на іншому дивані.
пані Солоха• 15 марта 2023
то питайте в нього що буде їсти з ’вашого раціону’. Мій буде пільмені, а я салат з яєчнею, бо худну
люблю_тортики• 15 марта 2023
Ответ дляПросто звязда
Незнаю. Муж мой любит обычную домашнюю еду: борщ, плов, Оливье и тп. Мне больше нравится сыровяленное мясо, бри и оливки. Готовлю мужу борщи, сама ем то что люблю я. Проблемы нет.
Так само))) Тільки ті смаколики ще він сам мені і купує, а сам з задоволенням поїсть вареників з Галі балуваної.
Просто звязда• 15 марта 2023
Ответ длялюблю_тортики
Я и сама куплю. Всё равно он мне всю зарплату отдает, а я не работаю вообще))).
пані Солоха• 15 марта 2023
в мене колишній теж так ображався, типу я собі краще беру)))) ну дитячий садок
Ашотакоя
• 15 марта 2023
Ответ дляKorsika999
Может автор готовит невкусно или самое примитивное одно и тоже. Вот мужу и не нравится. Автор, что вы готовите?
Картопля пюре,котлети,відбивні курячі,солянка,омлети,грибний крем суп,салати різні,каші,борщ,пироги,рулети, оладки,налисники із начинками різними,желе
Korsika999• 15 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Я теж готую таке саме. Мій їсть. Я не їм супи наприклад. Він любе, готую. Не примушує мене їх їсти)))
Я харуюся салатами м´ясом, овочами. Чоловіку ті салати з капусти не цікаві.
Може він думає, шо ви йому кашу, а самі тихенько виноград з лобстерами їсте за його грощі?😀
Ашотакоя
• 15 марта 2023
Ответ дляKorsika999
Ні не їм лобстери ви що
Korsika999• 15 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Ні не їм лобстери ви що
Може він думає, що їсте. Ну не лобстери, а щось смачніше, ниж заичайна їжа.
Пиши-пропало• 15 марта 2023
Мій теж вибирає найкраще з тарілки. Не розумію, як можна брати найбільше, найкраще, найапетитніше, якщо збоку сидять пара голодних очей твоїх дітей???
По темі. Я теж їм інше. Всім пропоную, ніхто не хоче моїх дієтичних смаколиків, як от варена морковка чи різного роду капусточку.
Тому, так, їм те, що мені подобається, і ніхто в мою тарілку не заглядає і не докоряє