Знову відра злітають в бульбашів
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Такий кучерявий карамельний скоріш всього мальтипу.
Собака за скажені гроші, але порода зовсім і не порода, метис
Но компанейское до жути)))
Сестры Гримм• 18 марта 2023
Ответ дляirina _d
Та да, перегадят день. У меня тоже были планы выдвигаться из дома
вже виє
И во Львовской было попадание, только что сын переслал.
❗️ Вночі Львівщину атакували 6 дронів-камікадзе типу Shahed 136, є пошкодження — голова ОВА.
Максим Козицький повідомив, що три збили Сили ППО. Ще три безпілотники влучили в нежитлові приміщення у Яворівському районі. Приміщення пошкоджені. Найважливіше – постраждалих немає.