Бритоножка• 16 марта 2023
Питання до астрологів
Була на консультації у астролога. Розбір натальної карти. Вона сказала, що у мене дуже хороші здібності до астрології, але пустий 11 дім, тобто немає реалізації. Як на вашу думку - це так?
Ванна Тазиковна• 16 марта 2023
Цікава заява. А у всіх астрологів прямо виділений 11 дім? Їх натальні карти можна знайти в астро дата банку. Найвідоміших, так точно. І оцінити. Я з такою категоричністю вашої астрологині не згодна. Зараз пошукаю, колись Дараган (астролог) давав данні багатьох відомих астрологів. Не думаю, що прямо у всіх них заповнений 11 дім.
Вумна вутка• 16 марта 2023
Пустой дом не означает отсутствие реализации. Это означает что по дому нет обязательной нагрузки, т.е. реализовывать или нет решаете сами. А вот с домами, где стоят планеты, придется иметь дело в любом случае хотите того или нет. Легко ли будет реализовывать дом? смотрите на управителя дома прежде всего, как стоит по знаку и дому, с кем контактирует. Для астрологов должен быть замешан Уран и вообще высшие, в т.ч. по домам работы, профессии, хобби, консультирования.
У меня Уран у1 стоит на МС, в 11 Нептун, но я не консультирую (хотя могла бы) - просто много лет хобби.
Нехай щастить• 16 марта 2023
В мене стелліум (скупчення планет) в 11 домі і Уран на МС, але я не астролог, а айтішник :) Про астрологію трохи дізналась тільки тому що подруга дуже нею цікавиться та почала мені постійно щось розповідати про мою карту та планети.
Мені здається, що головне - ваше бажання та зусилля. Якщо щиро захочете - все вийде
Бритоножка
• 16 марта 2023
Дякую, дівчата! Загалом, мені не дуже сподобалася її консультація. Більше не буду звертатися. Не люблю, коли в оплачений час людина ллє воду і розповідає про те, що не просять, і з´ясовує свої особисті питання.