Отблеск мысли• 16 марта 2023
Купила в прошлом году джинсы в Sinsay за 250 грн
Вроде, до сих пор в нормальном состоянии, хотя в этом году много их носила.
Не такое уж там плохое качество.
ПешитеБесАшипок• 16 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ми влітку їздили в одноденну сімейну подорож,і я облилася в авто кавою)). Довелося в Черкасах заїхати в сінсей... І, гривень за 400 змінила свій гардероб,це моя одна з найкращих покупок. Знаю,багатьом не сподобається,але я була дуже задоволена)
Мне очень понравилось! Женственный образ
Библиотекарь• 16 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дякую)
Сяду на шию, дорого!• 16 марта 2023
Ответ дляИ.О. человека
Беру лише дітям футболки, бо то розходники.
Собі раз взяла спортивні штани, пішли катишками, колір зблід - за 2 тижні. Прибираю квартиру в них.
Штани і дитячі, і дорослі витягуються на колінах.
А, ще доньці брала минулого року курточку зі штучного хутра, носиться добре.
Ну а я так в ресерведі купила,теж катишкамм до стірки пішли,але ж ціна не така як в сінсеї
Сяду на шию, дорого!• 16 марта 2023
Ответ дляИграю у края
Ну скажем в большом торговом центре с hm, зарой,бершкой, резервед, мохито, пулэндбир и пр. Массмаркетом в синсей я вообще не захожу
Ну hm теж вже як сінсей став
Играю у края• 16 марта 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Нее, вообще не нравятся джинсы HM и резервд, бершка да. По мне они одного уровня +/-
В нм тысячи джинсов разной цены.
Та_все_ок_будет• 16 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Зараз вам ще прилетить, що непрані речі на себе одягли )))
По темі - чудово, особливо кофтинка.
Играю у края• 16 марта 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ну hm теж вже як сінсей став
Та ну. В синсее и близко нет тех вещей
Сяду на шию, дорого!• 16 марта 2023
Ответ дляИграю у края
Та ну. В синсее и близко нет тех вещей
Я не в Україні,ось на днях зашла в магазин і ужаснулась,теж все таке полупласмасове на ощупь,особливо підліткове.Дитина випросила світшот,одягла два рази,ще не стірали ,на рукавах пішли катиші
Библиотекарь• 16 марта 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
По темі - чудово, особливо кофтинка.
Дякую,не люблю польоти,але,так хотілось хвастонуть)). До речі,дівчата мені речі ще й попрасували в магазині)
Блиск думки
• 16 марта 2023
Ответ дляИграю у края
В нм тысячи джинсов разной цены.
Я говорю про девайд и стандартную линейку, премиум не берем
Играю у края• 16 марта 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Состав у них читать надо. Да есть и полиэстерное г-но и вискоза а она катается очень
Сяду на шию, дорого!• 16 марта 2023
Ответ дляИграю у края
Я взгалі подивилася,що якість дуже впала за цей рік
Играю у края• 16 марта 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вона всюди впала. Нову колекцію зари бачили? Тупо толстовки різних кольорів
Блиск думки
• 16 марта 2023
Ответ дляИграю у края
Где? Там много корсетов, тренчей, и тд
Сяду на шию, дорого!• 17 марта 2023
Ответ дляИграю у края
Я не стільки на дизайн звертала увагу,а на тканини,ось вони здебільшого такі ,як резинові.Хоча пише,що бавовна