Добрый вечер. Присмотрела некоторую мебель. Хочу услышать отзывы у кого есть мебель этих фирм. Как она по качеству. Спасибо.
БРВ кухня років 20, вже на дачі , змінила фасади і як новенька. Авжеж, місцями на краях розбухла, але якість відмінна.
Гербор була дитяча стінка, через 7 років користування продали у відмінному стані.
Але, зазначу, що купувалося все в нульові, яке зараз виробництво за якістю, не можу сказати