antoninalav• 17 марта 2023

Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт Володимира Путіна

https://www.unian.ua/world/mizhnarodniy-sud-u-gaaz...
"Сьогодні, 17 березня 2023 року, друга палата досудового розгляду Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт двох персон в контексті ситуації в Україні: пана Володимира Володимировича Путіна і пані Марії Олексіївни Львової-Бєлової", - йдеться в прес-релізі МКС.
Татьяна-bfd8• 17 марта 2023
И шо? Гиркина за сбитие боинга уже осудили?
боригнув• 17 марта 2023
є тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3302424
E-ducate• 17 марта 2023
Приємні п´ятничні новини, happy Friday, так би мовити
hrushyk• 17 марта 2023
І це щось міняє ?
Хтось його реально посадить ?Думаю ні
Ариэлла• 17 марта 2023
Тільки прочитала:
‼️Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна
Міжнародний кримінальний суд (МКС) видав ордери на арешт диктатора Володимира Путіна та уповноваженого президента Росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.
⁉️Генпрокурор України пояснив, що означає видача ордера на арешт Путіна
’Це означає, що за межами Росії Путіна мають заарештувати та передати до суду. А світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів. Світ отримав сигнал, що російський режим є злочинним і його керівництво та поплічники будуть притягнуті до відповідальності’, - зазначив Андрій Костін.
Він додав, що це історичне рішення для України та всієї системи міжнародного права.

Тепер ця мерзота не вилізе зі своєї нори, бо буде боятися.
Lizzzzz• 17 марта 2023
А толку то, я ему сама могу тыщу ордеров выписать
Lusapasika• 17 марта 2023
заочно вынесут приговор и потом выловят в любой цивилизованной стране,куда рыпнется.интерпол
IanxMickey• 17 марта 2023
Андрій Костін
35 хв ·
Є ордер на арешт путіна!
Відтепер російський президент має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину – незаконної депортації та переміщення українських дітей. Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт президента рф путіна і уповноваженої з прав дитини рф львової-бєлової.
Це означає, що за межами росії путіна мають заарештувати та передати до суду. А світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів. Світ отримав сигнал, що російський режим є злочинним і його керівництво та поплічники будуть притягнуті до відповідальності.
Це історичне рішення для України та всієї системи міжнародного права.
Вдячний за нього особисто Прокурору МКС Каріму Хану. Ми щодня тісно співпрацюємо щодо розслідування злочинів, вчинених проти України. Зокрема, щодо насильницької депортації дітей, Офіс Генерального прокурора передав МКС понад 40 томів матеріалів – більше 1000 сторінок.
Загалом у провадженнях, в яких Офіс Генпрокурора здійснює процесуальне керівництво, зафіксовано депортацію понад 16 тисяч дітей з Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей. Але реальна цифра може бути значно більшою. Жодних сумнівів, це – спланована політика рф, спрямована на знищення України як держави та українців як нації. Викрадаючи наших дітей, росія буквально краде наше майбутнє.
Нам вдалося повернути додому 308 дітей. Маємо повернути їх всіх. І засудити в українських та міжнародних судах кожного причетного до примусової депортації українських дітей. А також до інших воєнних злочинів, злочинів проти людяності, геноциду та найтяжчого міжнародного злочину – агресії.
Сьогоднішнє рішення – історичний крок. Та це лише початок довгого шляху до відновлення справедливості.
І цей шлях ми маємо пройти спільно з усім вільним світом. Очікуємо від всіх держав, які вважають себе частиною цивілізованого світу, відповідних кроків щодо притягнення підозрюваних у вчиненні міжнародних злочинів до відповідальності.
Навіть якщо це найвищі керманичі російського терористичного режиму. Особливо якщо це найвищі керманичі російського терористичного режиму.
kvitanka• 17 марта 2023
Так йому і треба, злочинному гаду. От би ще і спіймали цього упиря.
E-ducate• 17 марта 2023
Тепер буде чим розважитись ввечері - читанням ’що там воють на болотах’
iroman• 17 марта 2023
Это ему как с гуся вода: в белорашу и Китай он и дальше сможет беспроблемно ездить, а больше ему никуда особо и не надо.
Nature is a miracle• 17 марта 2023
Как себя товарищ Си чувствует со своим ’мирным планом’? Ведь в понедельник в гости к военному преступнику собирается.
Lira_05• 17 марта 2023
В аккурат перед приїздом китайського диктатора)
Сі тепер майже до в´язня їде у гості.
І Макрон зайвий раз подумає, звонить чи ні.
Mede• 17 марта 2023
Ответ дляАриэлла
Тільки прочитала:

І що з того? Він і так не вилазить з бункера вже давно, а на міжнародні зустрічі двійники літають
Lira_05• 17 марта 2023
До речі, в списку не тільки пуйло, а ще й львова-бєлова і , скоріш за все, ряд прихвостнів
lisik_777• 17 марта 2023
Ответ дляNature is a miracle
Китай не ратифікував, здається, римський статут.
ali_kat• 17 марта 2023
Ответ дляlisik_777
Не в этом дело. Си Дзи Пинь, который мнит себя не меньше, чем великим императором, и куда попало не летает, ибо не царское это дело. И вот выходит, что 20го он полетит таки куда попало - к международному преступнику.
Yula-art• 17 марта 2023
Ну що ж, можна вважати це обіцяною гарною новиною, що прогнозували на 16-17 число
Nature is a miracle• 17 марта 2023
Ответ дляali_kat
Саме це я мала на увазі.
ZhukOlena• 17 марта 2023
Те падло не вилізе зі свого бункеру
Icosmo• 17 марта 2023
Ответ дляali_kat
Глава Генассамблеи ООН готов встречаться с Путиным, несмотря на ордер МУС, — заявили в офисе.

Шось якось і йому пофіг на цей ордер 😡
Всегда брюнетка• 17 марта 2023
Ответ дляАриэлла
Тільки прочитала:

О, поступово щура загоняють у клітку, скоро закриють на замок, а з ним і всю рашку.
Nature is a miracle• 17 марта 2023
Soufit• 17 марта 2023
Ответ дляE-ducate
’Вєсь мір протів нас’ як завжди
Nature is a miracle• 18 марта 2023
Ответ дляSoufit
’Вєсь мір протів нас’ як завжди
Спочатку ніхто проти не був, але було потрібно цю тезу втілити в життя почавши лізти до всіх навкруги. Бомбити, знущатися, грабувати, розмахувати кулаками. Що й отримали у відповідь. Так що нехай звинувачують тільки себе. Ідіоти.