Як ухурделю• 18 марта 2023

Психотерапія, ваш досвід, враження?

Дуже цікаво як відбувається робота з психотерапевтом, як довго це триває і які проблеми вдалося подалати повністю, або ж згладити до прийнятного рівня
автор Як ухурделю • 18 марта 2023
Думаю в багатьох є з чим піти до цього спеціаліста, але ж не всі наважуються тому що бояться що то нашкодить в роботі, чи дуже дорого, тому ваші відгуки дійсно важливі
Oksana-f9a3• 18 марта 2023
Мені не доводилося, сестра зверталася після переїзду з США. Весь процес тривав до року була важка депресія зараз зовсім інша людина а тоді мені говорила що жити не хоче(
автор Як ухурделю • 18 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Вона така не одна, судячи по темах дівчат що виїхали, особливо тих котрі цього не планували
АБВГДэшница• 18 марта 2023
Я скептически отношусь. Очень себя эти психотерапевты зарекомендовали не в лучшем свете.
Oksana-f9a3• 18 марта 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Там інша ситуація ще до війни була, їй прийшлося повернутися в Україну візи не дали і від цього почалася депресія і ще деякі моменти
автор Як ухурделю • 18 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Думаєте?
Тут іноді пишуть що дуже допомогли, а хочеться ж подробиць.
Я б пішла, але ж прийом огого, а хто його знає скільки тих прийомів потрібно, тільки це зупиняє
ТатьянаМ555• 18 марта 2023
Якщо психотерапевт, виписує ліки, і ще робота з психологом, це довга дорога, мінімум пів року. Іноді не вдається зразу підібрати ліки і дозу. Робота с психологом також допомагає. Але і самій мені багато допомогли форуми, відео, література, не гірше за п ихолога знаю всі методи роботи з моїм діагнозом. І від лікаря багато залежить і від сили волі та бадання пацвєнта і від підтримкм оточуючих.
ТатьянаМ555• 18 марта 2023
Вибачте за помилки
автор Як ухурделю • 18 марта 2023
Ответ дляТатьянаМ555
Вибачте за помилки
Ви на форумі, а не в гуртку філологинь
В мене в житті суржик, ще не було такого щоб хтось поправляв)
Звісно не в діловому спілкуванні та переписках)
Каяспер• 18 марта 2023
Плохо отношусь. Психотерапевт - это не психолог, это сложнее. У нас позаканчивали мукомольные институты на психолога, сходили на кучу вебинаров, воркшопов с сертификатом каждый и выставляют цену в 800-1000 грн за прием. Мне один очень навредил, я еле сама вытащила себя после всех его фраз, пожелала ему мысленно всего самого плохого.
автор Як ухурделю • 18 марта 2023
Ответ дляКаяспер
Вам психолог нашкодив?
Дуже шкода.
Теж колись був досвід, психолог почала витягувати все що болить, розворушила а що з тим робити не сказала
Вірніше сказала, але воно було не дієво
Справжній спеціаліст має враховувати ресурси які є в пацієнтам, в тч чим наповнене життя людини на момент лікування, чи є якась підтримка від оточуючих,фізичне здоров´я і тд
Полтавська галушка• 18 марта 2023
У меня такой себе опыт от психологов (не особо понимаю разницу с психотерапевтом)
Ходила сначала к одной, но в итоге лучше не стало, а после одного визита как-то вообще накрыло, и чуть не надела глупостей, благо родные были рядом. Ко второму психологу ходила два года, но толку не вижу особо. Да может какой-то минимальный здвиг и есть, но не особо заметно. В итоге бросила, так как деньги в никуда по сути. Ну и это я не говорю сколько я разных перебрала психологов пока нашла типа «своего».
Пописанная парта• 18 марта 2023
Ответ дляТатьянаМ555
Ліки виписує тільки той психотерапевт, якій за фахом ще й лікар-невролог або психіатр, в іншому випадку ми не маємо права це робити. І якщо людина займається з психотерапевтом, то пстхолог ну напевно зайвий.
В нас люди не розуміють, хто є хто і які функції виконує.
автор Як ухурделю • 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Я так ходила до психіатра)
Хотілося лише одного, відправити її назад у вуз або щоб взагалі залишила цю професію,ну не її то, не її
А от невролог мене почула, зрозуміла в чому проблема, спробувала допомогти, але мабуть не вистачило знання всіх нюансів саме психіатрії, бо результат не зовсім той що хотілось би
Але я їй всеодно вдячна за увагу і спробу допомогти
Булку Дай• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
То, что вы называете ,,вообще накрыло,, иногда не есть плохо) Это неизбежная часть терапии, когда вскрывается проблема. У меня этих ,,накрыло,, было раз шесть точно, из них три раза я считала своего психоаналитика вредительницей и страшно некомпетентной. Один раз даже поругалась с ней в одностороннем порядке. На что в след. раз мне с воодушевлением было сказано ,,это прекрасно, если вы начали высказывать агрессию,,))
Полтавська галушка• 18 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Когда после похода к психологу набухиваешся и хочешь совершить суицид не думаю что это «прекрасно»
автор Як ухурделю • 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
100%
А я просто плакала, жерла себе ще більше ніж зазвичай і навіть поговорити не було з ким
А якщо врахувати що я знесилені фізично і морально, підтримки немає.... тяжко було, так...
Булку Дай• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
,,Прекрасно,, - если вы внимательно читали, я писала про её реакцию на мою агрессию.
А набухиваться и думать про суицид - это один из этапов, который ты или проходишь и становишься сильнее. Или остаешься в состоянии жертвы.
Полтавська галушка• 18 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Получается психолог загоняет тебя в жертву? Или как понять?
Пописанная парта• 18 марта 2023
Ответ дляКаяспер
Поддержу вас. Раньше, если что-либо кроме КНУ Шевченко- это не психологи. Сейчас Драгоманова учителям, прослушавшим курс уже шлепают дипломы. Если мы учились после университетов на пятилетних программах психотерапии, обязательно сдавали экзамены, первые сессии терапии только под контролем опытных психотерапевтов, первый год сопроаождение постоянное и супервизии, отчеты, дабы не навредить клиенту, то сейчас....приезжаю к соседке, у нее жена сына родила внука, прочитала пару книжек как молодая мама и в инсте уже прием детский ведет. Сертификаты распечатала, развесила. Ой, это легко. Конечно легко, пока не дай бог не случилось аутоагрессии, суицида после таких вот ’ терапевтов:. Даже опытные мастера своего дела сегодня встречаются с тяжелейшими случаями, именно поэтому рядом есть проверенный и грамотный психиатр, адвокат, представители социальных служб. Это не шуточки, кск думают многие. И безответственно начинают ’ лечить’ души людям. А вторая шайка- коучи. Эта же шарашка , только помогают улучшить и оптимизировать жизнь, а не покопаться в проблемах.
Булку Дай• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Бути жертвою - вибір аналізанта. Кожен інтерпретує слова спеціаліста по-своєму. Просто поки ти не спустишся на саме дно своєї душі і прихованих думок, не стикнешся з ними (а це дуууже болісно) ти не зможеш з ними покінчити.
Це дуже травматично побачити себе такою яка є)) І дуже часто аналізанти це не витримують. Хочеться звинуватити спеціаліста, ніж прийняти себе усю, яка є.
Звісно, я не кажу, що не буває поганих спеціалістів.
Белая и пушистая• 18 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Вы психолог?