Гарачий Чокалад• 19 марта 2023
СПА для дівчат- підлітків. Київ.
Дівчата, підскажіть, будь ласка, куди можна повести дівчаток 12 років, щоб їм зробили манікюр, зачіски, можливо масочки для обличчя і ще якісь приколи дівчачі. У доньки день народження вона хоче з 3 подружками провести весело час "по дівчачому".
Гарачий Чокалад
• 19 марта 2023
Ответ дляМолчунья
Устройте пижамную вечеринку дома и пригласите им визажиста.
Дома категорично - ні. Останні 3 роки через карантини і війну ми святкуємо вдома. В мене аж око починає сіпатись як уявляю це.
Уходя дверю не хлопать• 19 марта 2023
Автор, в бодо есть бьюти дей для мамы и дочки, 4200 за двоих - макияж, прическа, маникюр, до 4 часов. Делают одновременно. Позвоните в салон, думаю они смогут и на 3-х такое устроить
Салон Laqué NAILS & BEAUTY или COLOR CONCEPT by Elina Yakibchuk
Уходя дверю не хлопать• 19 марта 2023
Еще можете позвонить в Kidscut - детский салон, у них тоже было что-то подобное
Гарачий Чокалад
• 19 марта 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую!!!