Дюймовочка• 19 марта 2023

Хто вчиться на заочній формі навчання?

Підкажіть будь ласка як у вас? І як поступити а даних ситуаціях.
1.Пройшла настановча сесія, але з деяких предметів мало того що лекцій не було і ми викладачів в очі не бачилм, так нам навіть матеріал для навчання і питання на екзамен не дали. Староста їм надзвонює, викладачі не беруть трубку.
Скаржитися? А якщо потім нас завалять на екзаменах за це?
2. Попереду захист курсової. Обрали теми. Я розробила план навчання. Скинула викладачу, ігнор. Скинула через тиждень ще раз. Ігнор. І одногрупникам моїм затвердили лише трьом. Я по свому плану вже написала курсову. Скоро захист, але ж викладач може за день до здачі сказати, шо план не добрий і треба переробляти. А до здачі залишився тиждень.
Я платити хабарі не хочу, та й не маю звідки. Вчу все, що дають. Розчарована такім відношенням, ми все ж таки платимо за навчання.
автор Дюймовочка • 19 марта 2023
Якби це були курси якоїсь часної школи, то поставила би питання - шо це за навчання за яке ми платимо? Але з універа так і вилетіти можна (

Мать драконов• 19 марта 2023
Я не вчуся, але реально жесть. Що за вуз такий чарівний?
автор Дюймовочка • 19 марта 2023
Ответ дляМать драконов
Та я не хочу писати, все ж таки мій вуз, це не гарно. Просто ситуація ппц. І завалять же, бо по суті прийду не готова. Але я ні матеріалу не маю, ні питань. Напевно грошей хочуть. Таких в нас двоє викладачів. Решта +/- норм.
І з курсовою що робити хз
Мать драконов• 19 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
І з курсовою що робити хз
А я думаю, на шару поставлять оцінки і відпустять. Просто грошей шкода за навчання. Це ваша перша вища освіта?
автор Дюймовочка • 19 марта 2023
Ответ дляМать драконов
Ні, вже друга. І я дуже хотіла саме вчитися, заради знань. А не так як перша, коли студентське життя і не до навчання)
Хвильоватиша• 19 марта 2023
У меня без оплаты сдать нельзя. То есть приходится и учить, и платить. Правда преподаватели всегда на связи
Мать драконов• 19 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Ото воно і видно :)бо знаєте, яке має бути навчання.
Ну не знаю, заочка завжди вважалася ’для галочки’ серед викладачів. Навіть з бурхливим студентським життям стаціонарне навчання більш ефективне.
Лише самоосвіта, мабуть, виручить.

Marina212• 19 марта 2023
Без проблем подруги донька вчиться і все здає в онлайні, нічого взагалі не платять. То напевно к вас такий вуз…
Крем для арбуза• 19 марта 2023
Якась дивна ситуація,цікаво,що це за виш такий...
Якщо Ви йшли заради саме знань,то співчуваю Вам,авторе.
А у вашої групи є куратор,можливо він допоможе? Або маєте змогу поспілкуватись с деканом і пояснити свою ситуацію?
автор Дюймовочка • 19 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
В нас зв´язок через старосту з куратором. Куратор каже - телефонуйте викладачу. А викладачі крутять носом. Одна казала, що дасть питання, а сама пропала і трубку не бере...
автор Дюймовочка • 19 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Я би і з деканом поспілкувалася, але переживаю, шо потім через це обізляться мало того що на мене, та ще й на всю групу, і потім буду мати проблеми ще й з одногрупниками.
Крем для арбуза• 19 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Честно кажучи,я не бачу причин,щоб на Вас злились,якщо Ви поспілкуєтесь з деканом.Ви ж переймається за своє навчання і це нормально у ситуації,коли студент не отримує нормального зворотнього зв´язку від викладачів