Дівчата, віддам речі для дівчинки 56-62 , шкарпетки, бодіки, шапочки, ромпер флісовий, пишіть в особисті
Безкоштовно
ПанВиктория• 19 марта 2023
Ответ дляcoloritka
Педофіл чи що
Це малось на увазі 56-62 -- роки 😁 ну я це так зрозуміла)
Ответ дляМарфа-Краса
Зараз одними хлопчиками ходять вагітні!
Якби хлопчику - вже б забрали😁
Я з дівчинкою) але мені не потрібно) добре що не потребую і самій хочеться вибрати,які гарні речі зараз роблять) з першою донькою також відчувала задоволення при підбиранні) мабуть це у всіх)
Ответ дляksunjka
Ой, це такий кайф, я відриваюся просто, поки вона мені дозволяє))) з хлопцем так не було
Марфа-Краса• 19 марта 2023
Ответ дляksunjka
У всіх по різному. Хтось не заморочується новим одягом, а комусь не по карману нові речі.
Багато зараз для діток, чого тільки не має!) Я сама залипаю на нові речі, а потім як подумаю, скільки грошей, а вони ростуть швидко, куди те все добро дівати?)
Ответ дляМарфа-Краса
Цілком згодна,все залежить від фінансової ситуації. З першою донькою доводилось скрутно ,бо була одна ( хоча не можна так казати,якщо мати і бабуся були поруч),студентка до того ж і майже всі заощадження ( до вагітності працювала і трохи відклала) на дитину йшли на ліки та мазі від атопії( 15 років тому,щоб замовити а-дерму потрібно було місяць чекати і вартість була шалена) і суміші кисломолочні з раннього віку ( хоча і грудне вигодовування до року було). Але не дивлячись на всі труднощі моя донька це найкраще що зі мною траплялось))) Ось чекаємо на другу доньку, тож десь хочеться реалізувати свої бажання)))