03 мая 2023

Вагітність, скрінінг після 35 , алергія

Дівчатка є питання
Які аналізи краще здавати в 12 тижнів? Чи можна дізнатися стать в 12 тижнів? І замучив поліноз що можна? Буду вдячна. Лікар прописав укол кальцій хлорид, прочитала що не рекомендується
Nadine23 03 мая 2023
Від алергії нічого не можна взагалі всю вагітність. Промивайте носа Хьюмером або іншим сольовим розчином. Стать в 12 тижнів може сказати ну дуже досвідчений спеціаліст. Вам треба стати на облік, вам дадуть перелік необхідних аналізів.
автор хутряна володарка 03 мая 2023
Ответ дляNadine23
Від алергії нічого не можна взагалі всю вагітність. Промивайте носа Хьюмером або іншим сольовим розчином. Стать в 12 тижнів може сказати ну дуже досвідчений спеціаліст. Вам треба стати на облік, вам дадуть перелік необхідних аналізів.
Все зробила, але люблю перевіряти, щоб не пропустити важливе. Дякую..
Nadine23 03 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
Все зробила, але люблю перевіряти, щоб не пропустити важливе. Дякую..
Ой, ну там ЗАК,ЗАС, коагулограмма, ВІЛ, група крові, TORCH і скрінінг,звісно. А там вже далі відштовхуєтеся від аналізів та своїх хвороб.
Скляна миша 03 мая 2023
Стать в 12 і так, щоб напевне- це тільки ніпт.
Nadine23 03 мая 2023
Це перша вагітність?
автор хутряна володарка 03 мая 2023
Ответ дляNadine23
Це перша вагітність?
3тя.
автор хутряна володарка 03 мая 2023
Ответ дляСкляна миша
Стать в 12 і так, щоб напевне- це тільки ніпт.
Взагалі, тепер це не основне, нехай росте дитя. Стала в 5 на облік
Скляна миша 03 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
Взагалі, тепер це не основне, нехай росте дитя. Стала в 5 на облік
Легкої вам вагітності та здоров‘я вам обом)
Всех в сад 03 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
Все зробила, але люблю перевіряти, щоб не пропустити важливе. Дякую..
Prisca 1, Astraya, робіть. Астрая більш розширений, показує ризики преекламсії, ЗВУР і передчасних пологів.
Феритин, залізо здайте, щоб анемію діагностувати.
Свекруховна 03 мая 2023
В 12 недель мне точно сказали, что будет мальчик. Про другое не подскажу
Nadine23 03 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
3тя.
Тоді ваші питання дивні)Хіба ви не знаєте що здавати після двох вагітностей? І що раніше вам казали стать у 12 тижнів? Не заморочуйтесь,якщо переживаєте за свій вік.
Дюйм оф о4ка 03 мая 2023
В 12 недель уже анализ на дауна надо, потом поздно будет. По-моему, 12 неделя, максимум 13я
автор хутряна володарка 03 мая 2023
Ответ дляNadine23
Тоді ваші питання дивні)Хіба ви не знаєте що здавати після двох вагітностей? І що раніше вам казали стать у 12 тижнів? Не заморочуйтесь,якщо переживаєте за свій вік.
Це було давно, я стояла на обліку у провінції і багато не робили.
автор хутряна володарка 03 мая 2023
Ответ дляСкляна миша
Легкої вам вагітності та здоров‘я вам обом)
Щиро дякую🙏
Вкаблучках 04 мая 2023
Легкої вам вагітності та здоров‘я!