19 марта 2023

А є полукомбінезон софтшелл?

В яких фірмах подивитись саме напівкомбінезон софтшелл? Бачила у ленне тільки, але потрібного розміру в укр немає. Та і взагалі розмірів немає. Брючки бачила є рейма та лессі, але не знаю, чи буде зручно з підтяжками…
Любимка-анонимка 19 марта 2023
Они промокают, у нас был, совершенно не поняла его прикола. Потом купила резиновый на флисе, то в нем и на горках, и в лужах, очень удобно
автор Тану на сонці 19 марта 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Они промокают, у нас был, совершенно не поняла его прикола. Потом купила резиновый на флисе, то в нем и на горках, и в лужах, очень удобно
А в такую погоду как сейчас не жарко?
Незламна Україна 19 марта 2023
Я дитині взяла рейма вітровочний(але цільний),а під низ регулюю в залежності від погоди.
автор Тану на сонці 19 марта 2023
Ответ дляНезламна Україна
Я дитині взяла рейма вітровочний(але цільний),а під низ регулюю в залежності від погоди.
Зараз з фліслвим нормально, +7 С приблизно. Си все ж таки з +10 краще?
Незламна Україна 19 марта 2023
Ответ дляТану на сонці
Зараз з фліслвим нормально, +7 С приблизно. Си все ж таки з +10 краще?
Це від дитини залежить,хтось спокійно гуляє,а хтось як мій носиться.Але мені зручно,що він вивазюкається,а потім просто знімаєш скафандр і все.