пані Солоха• 19 марта 2023

Два питання

Щось від чорних цяток на лиці ?
Чим користуєтесь ?
І дуже сильне подразнення після гоління на ногах просто жах, розчухала до крові.що з цим можна зробити ?
ТебеОноНадось• 19 марта 2023
1. Чистка/кислоты но и крем с высоким спф. 2. Увлажнять кожу после бритья.

Мааарковная• 19 марта 2023
По чистці не підкажу, в мене лише не значні камедони, планую на чистку до косметолога.
Перед голінням ніг, наносьте чоловічу піну або гель для гоління чуттєвої шкіри, вона значно краще жіночої.
автор пані Солоха • 19 марта 2023
Ответ дляМааарковная
Взагалі не допомагає
Якщо так і далі буде треба робити воском або чимось іншим.
Бо насправді дуже погано.
Це нічого не допомагає( …
Пінки керма олії
Мааарковная• 19 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Взагалі не допомагає
Бо насправді дуже погано.
Це нічого не допомагає( …
Пінки керма олії
Тоді краще на лазер йти.