Я такая наивная• 19 марта 2023
Що зробити з волоссям?
Зняти кінці, боб, відрощувати?
Стрекоза любви• 19 марта 2023
Гарна форма, можете трохи відпустити, можете довжину залишити, як є. Я б лише щось зробила з кольором. Або в один зафарбувала, або вже щось типу ейртач.
Я такая наивная
• 19 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую, це мені контуринг ейртач робили
Директриссимо• 19 марта 2023
Я б вирівняла колір. Тому що візуально здається, що у вас в половину менше волосся, ніж насправді. Саме через таке фарбування.
Знову Я• 19 марта 2023
Со стороны хочется посоветовать окрашивание однотонное. Вам сделали неудачное окрашивание, которое сжирает обьем и волосы кажутся реденькими. Извините((((
Царівна Жабка• 19 марта 2023
Вирівняти колір, або змінити. Особисто для мене це вже довге волосся
якщо збираєтеся у хвостик, все пора стригти.
Я такая наивная
• 19 марта 2023
Ответ дляЗнову Я
Дякую за пораду, вони і є зараз ріденькі, було дуже сильне випадіння. Думала навпаки світліші пасма додадуть об´єму(
Директриссимо• 19 марта 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Вийшло навпаки( Такі освітлені пасма підходять тим у кого густе волосся. З тоненьким, рідким просто зворотній ефект(( У Вас виходить так, що світлі частини зливаються з обличчям, наче там волосся взагалі немає. А от однотонне фарбування буде просто супер. І, впевнена, навіть освіжить лице.
Я такая наивная
• 19 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Однотонне під натуральний чи щось інше порадили б?
Директриссимо• 19 марта 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Не берусь з впевненістю рекомендувати, але якби просто вирівняти в 1 або в 2 (на фото світліший і темніший відтінок). Можливо хтось більше розбирається.
Але у Вас після «однотону» все рівно світленькі пасма залишаться, просто вони вже не будуть контрастними. Я це проходила також)
Я такая наивная
• 19 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ой, а фото забула
Дякую, задумаюсь. Стільки людей про колір написало, а я думала, що тільки колір і нормальний)
Директриссимо• 19 марта 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Мені дуже подобається сама стрижка. У Вас ще й такі гарні ключиці 🥰 На мою думку +- така довжина додає легкості. Підберете колір і буде взагалі відпад 😻
Я такая наивная
• 19 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Дякую за добрі слова)