Какой краской из светлых можно закрасить седину?
Не вмію заміряти• 21 марта 2023
Вот только сама себе закрасила Лореаль кастинг глосс. Давно хочу краску поменять, так как тут цвета не нравятся, так что послушаю тоже
Докладальниця• 21 марта 2023
Можу порадити тільки професійну. Обирайте фарбу з 00 в кінці (наприклад 6.00 або 9/00). Якщо хочеться більш складний відтінок то можете змішати фарбу одного виробника і однієї серії з фарбою де після . або / стоять два нулі. Наприклад вам сподобався колір 7.11 ви можете змішати її з 7.00 і отримати бажаний відтінок без сивини
Ответ дляДокладальниця
Правильно ли я вас поняла, краски с 00 лучше закрашивают именно седину?
А то купила такую, но хотелось чуть другой оттенок и думала просто купить ту же краску но с другими цифрами в конце
Докладальниця• 22 марта 2023
Ответ дляМашМааш
Так, все вірно