Без QR коду• 21 марта 2023
Чи варто робити чистку шкіри лиця?
Є чорні цятки, пару прищів. Шкіра широкі пори, постакне, шрами від прищів. Хочу піти до косметолога - спочатку пропонують чистку лица, чи варто її робити? Як часто робити очищення шкіри?
Встидаюся запитать• 21 марта 2023
Конечно стоит. У меня относительно чистое лицо, черные точки на носу. Стараюсь делать чистку два раза в год
Oksana-f9a3• 21 марта 2023
В мене схожа проблема в останній час косметологи чистку не пропонують, а лікування і домашній догляд доречі з висипами справилася а от чорні точки ні буду чистку робити, спробувала вдома зі спец салфетками і ложкою уно не все вичистилося десь наполовину.
Без QR коду
• 21 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я боюсь вдома сама, ще не видавлю правильно в буду потім думати-гадати. Краще до спеціаліста.
ХтоЯкщоНеЯ• 21 марта 2023
Всегда справлялась сама. Раз сходила, думала будет лучше. Уже года 4 не могу привести лицо в исходный вид, больше никогда.
Снегопадка• 21 марта 2023
Я ходжу постійно, шкіра жирна, забиті пори. Це так само як гігієнічну чистку зубів робити. Є шкіра яка цього потребує.
Сама вдома не берусь, все одно так гарно не вичищу, та і маска та пілінг включені в чистку в мого косметолога.
Але ви гарного знайдіть. Бажано з вищою медичною освітою. В мене два були дерматологи косметологи то там шкіра супер після чистки.
Снежнакомка• 21 марта 2023
Из личного опыта могу сказать, что в этом нет смысла. Хороший домашний уход даёт результат значительно лучше.
Oksana-f9a3• 21 марта 2023
Ответ дляБез QR коду
Я прищі не давлю, розпарюю шкіру, накладаю спеціальні салфетки на лице чекаю 10 хв і вони майже самі вже на поверхні натискаю трохи ложкою уно і вони вилазять - це про чорні точки.
Голубка миру• 21 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А що за серветки?
МинерАлочка• 21 марта 2023
Не вижу смысла, гидрофильное масло и энзимный пилинг прекрасно все убирают
Полтавська галушка• 21 марта 2023
Мой косметолог противник Чисток. Она делант ее только по моему требованию раз в год, но заставляет не пропускать уход за лицом ни дома, ни у нее в кабинете. Купите себе эксфолиант какой нибудь и 2 - 3 раза в неделю полируйте себя, со временем от ваших точек и следа не останется. Очень хорошие и бюджетные скатки корейские.
Цвіту і пахну• 21 марта 2023
Ответ дляМинерАлочка
А яке у вас масло і пілінг?