Свій варік• 22 марта 2023
Тюль Ікеа чи вуаль
Дівчата, маю 2 вікна поряд на одній стіні . Треба обрати тюль, дивилася на вуаль білу звичайну. А це попалася на очі сітка-тюль від Ікеа. По ціні ті ж гроші, але з сіткою менше мороки по обробці, обрізав і готово. У кого була така, відгуки дайте.
І ще, карниз 160см, якщо цю сітку брати, вона 280см, достатньо чи ні про що?
Докладальниця• 22 марта 2023
Гляньте у когось. Поки я вживу ту сітку не побачила - теж її хотіла
Вона так само дешево виглядає як і вартує
Свій варік
• 22 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Лиль - простенькая, но удобная
Ви брали? Є сенс? Чи краще вуаль,?
Свій варік
• 22 марта 2023
Ответ дляДокладальниця
Та нема де, а на рекламі гарно. Мене вона зваблює саме через те, що підшивати не треба. Бо вуаль купиш, а потім підшив дорожче тюлі обійдеться
Весела бджілка• 22 марта 2023
Ответ дляСвій варік
ТЮль ця так називається, Ліль
Которая из них Лиль? Та,что сетка с Икеи или другая?
Свій варік
• 22 марта 2023
Ответ дляВесела бджілка
Сітка
Рожева юбка• 22 марта 2023
Тот тюль что в Икеи называется лиль - ужасен, худшее что я там видела.
У меня тюль тоже из Икеи , но намного лучше ÄNGSRUTEMAL
Докладальниця• 22 марта 2023
Ответ дляСвій варік
Дуже суттєва різниця. Повірте. Я така рада, що поїхала подивилася перед покупкою. Теж хотілося дешево і сердито.
Ширину варто брати хоча б подвійну.
Я не пригадую, що я купила зрештою, але можу глянути, бо я кпла трохи з запасом і одну не розпаковувала. Як знайду напишу вам назву.
Ширину варто брати хоча б подвійну.
Свій варік
• 22 марта 2023
Ответ дляДокладальниця
Ширину варто брати хоча б подвійну.
Добре, дякую
Докладальниця• 22 марта 2023
У мене HILJA як тюль, BLÅHUVA як штори, останні не на всю ширину вікна, лиш по бокам
380 см карніз, 6 панелей як тюль (3 упаковки) і 2 панелі як штори (1 упаковка)
Я ще повішала гірлянду посередині, удень нічого не проглядається через тюль, а ввечері вогники відсвічують і теж нічого не видно з вулиці, лиш тіні.
Докладальниця• 22 марта 2023
Як маєте купити як неікейську тюль - купуйте, не роздумуйте
Я з кордоном, ікея у нас - оптимальний варіант, мені деінде купувати обійшлося б мінімум в тричі дорожче. А це типу недорого і вже пошито.
В україні, мені здається все ще можна знайти більш оптимальні рішення ніж ікея.
Свій варік
• 22 марта 2023
Ответ дляTammy21
Сітка з Ікеї гарно виглядає коли ії багато, тобто ширину вікна *4/5, як мінімум. Якщо іх вішати як звичайну, то дуже не ок, як тряпочка дешева.
Зрозуміла. Немає сенсу, мабуть
Буду звичайну вуаль брати та гратися з нею
Дама с заначкой• 22 марта 2023
Ответ дляСвій варік
Ви брали? Є сенс? Чи краще вуаль,?
Я вуаль не брала - не могу сравнить.
Дама с заначкой• 22 марта 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Что вы нашли в Икеа?
Убогий ассортимент и качество.
В Икеа много хорошего