Девочки, здравствуйте, помогите пожалуйста, не могу отменить запись на сдачу биометрии во Львове . Не находит заявку, какие только номера не вводила((( Помогите пожалуйста.
Мама девчонок• 23 марта 2023
А Ви реєструвались через VFS-global чи писали лист з запитом на запис? Це для Канади?
Ответ дляМама девчонок
Мене син реєстрував, писали лист з запитом на запис, прийшло повідомлення з датою, а у мене ніяк не виходить, хочу перенести дату і ніяк...
Ответ дляМама девчонок
Так для Канади
Мама девчонок• 23 марта 2023
Ответ дляNata_koshenka
Вам потрібно писати лист на ту ж адресу з поясненням ситуації іпроханням перенести дату.
Ответ дляМама девчонок
Дякую за відповідь